Eda Eceden Hayranlarını Kızdıracak Hareket Bunu Senden Hiç Beklemezdik

Yasak Elmanının Yıldızı Eda Ecede'den hayranlarını kızdıracak bir olay oldu . Bir hayvansever olarak tanınan Eda Ece dizide kürk giyimiyle sosyal medyanın diline düştü.

Eda Eceden Hayranlarını Kızdıracak Hareket Bunu Senden Hiç Beklemezdik

Oyuncu Eda Ece hayranlarını çok kızdırdı! Eda Ece'nin bu haline "Bunu da mı görecektik?" yorumları yağdı...

Son dönemin sevilen genç oyuncularından Eda Ece hayranlarını çok kızdırdı. Hayvansever kimliği ile tanınan ve çanta alırken bile PETA'nın sitesinden ürünün hayvanlara zarar verip vermediğini kontrol ettiğini söyleyen güzel oyuncu Eda Ece dizide kürk giyince sosyal medyanın diline düştü. İşte yer aldığı dizide tilki kürkünden palto giyerek tepki çeken Eda Ece'ye gelen yorumlar...
 
Oyuncu Eda Ece hayranlarını çok kızdırdı! Eda Ece'nin bu haline Bunu da mı görecektik? yorumları yağdı...
Eda Ece, hayvanseverleri kızdıran bir davranışa imza attı. Bir çanta dahi almadan önce PETA'nın sitesinden ürünün hayvanlara zarar verip vermediğini kontrol ettiğini söyleyen Ece, rol aldığı dizide tilki kürkünden palto giyerek şaşırttı.

'Kürkgiyme' adlı Instagram hesabı da oyuncunun kürklü sahnelerini sosyal medyada paylaştı.

Bunu gören hayvanseverler ise Eda Ece'ye tepki yağdırdı.

O mesajlardan bazıları ise şöyle; "Söylediklerinle yaptıkların arasında dağlar kadar fark var", "Kim bilir o kürk için kaç hayvan öldürüldü", "Bunu da mı görecektik!", "Bu hareketinle hayvan katillerinin suç ortağı oluyorsun."


Her yıl kürk uğruna on binlerce tilki katlediliyor. Bir kürk palto için ise 10 ila 30 tilki öldürülüyor.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER