Ece Gürsel Koronavirüse Yakalandı Ece Gürsel Sağlık Durumu Nasıl?

Ece Gürsel Koronavirüse Yakalandı Ece Gürsel Sağlık Durumu Nasıl? ce Gürsel koronavirüs testi pozitif çıktı

Ece Gürsel Koronavirüse Yakalandı Ece Gürsel Sağlık Durumu Nasıl?

Ece Gürsel Koronavirüse Yakalandı Ece Gürsel Sağlık Durumu Nasıl? ce Gürsel koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü mankenin koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Ünlü manken kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü manken yaşadığı süreci anlattı. Manken Ece Gürsel "Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana... İlk üç gün grip olacak gibi hissettim kendimi.. Sadece kırgınlık vardı vücudumda." ifadelerine yer verdi.

Başarılı manken Ece Gürsel'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Ünlü manken yaptığı açıklama ile şaşırttı. Açıklamasında "Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana... İlk üç gün grip olacak gibi hissettim kendimi.. Sadece kırgınlık vardı vücudumda. İlaçla  geçirmeye çalıştım, çünkü herhangi bir belirti yoktu. Fakat pazar akşamı ateşim aşırı yükselince test yaptırdım. ve test pozitif. İki gündür yorucu geçiriyorum... Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor... Çok kötü bir duyguymuş... Tez vakitte geçer inşallah!" ifadelerini kullandı.

Şimdilik durumunun iyi olduğunu belirten manken Ece Gürsel yaşadığı şeyin çok kötü bir duygu olduğunu belirtti. Nefes almanın ve konuşmanın zor olduğuna değindi. Ünlü mankenin hayranları geçmiş olsun dileklerini Ece Gürsel'e gönderdiler.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER