Ece Gürsel 8 Yıldır Yasak Aşk Yaşayan Ablası Hakkında: İlişkiyi Asla Onaylamadık

Ece Gürsel 8 Yıldır Yasak Aşk Yaşayan Ablası Hakkında: İlişkiyi Asla Onaylamadık Ece Gürsel evli bir adamla 8 yıldır aşk yaşayan ablası hakkında konuştu

Ece Gürsel 8 Yıldır Yasak Aşk Yaşayan Ablası Hakkında: İlişkiyi Asla Onaylamadık

Ece Gürsel 8 Yıldır Yasak Aşk Yaşayan Ablası Hakkında: İlişkiyi Asla Onaylamadık Ece Gürsel evli bir adamla 8 yıldır aşk yaşayan ablası hakkında konuştu. Ece Gürsel evli bir adamla aşk yaşayan ablası hakkında açıklamada bulundu. Ünlü model Ece Gürsel ablasının evli bir adamdan iki çocuk yapması ve ilişkilerinin devam ediyor olması hakkında konuştu. Ece Gürsel ablası Burçe Gürsel hakkında "Yaşça büyük insanlar olduğu için bizim onayımıza ihtiyaç duymadılar. Bu olaylarda sadece kadın linç edilmemeli" ifadelerine yer verdi.

Burçe Gürsel uzun süredir başka bir kadınla evli olan Rıfat Sarıcaoğlu ile aşk yaşıyor. Rofat Saracaoğlu'ndan iki tane çocuğu olan Burçe Gürsel geçtiğimiz günlerde haklarında çıkan ayrılık haberleri için ""Biz 8 yıldır ayrı yaşıyorduk. Rıfat Bey zaten kendi evliliği var ve kendi evinde yaşıyor. Biz ise kendi evimizde yaşıyoruz. Hiçbir zaman birlikte yaşamadık. Son zamanlarda göz önüne olmayınca ayrıldık zannedildi. İlişkimiz bu şekilde sürüyor" şeklinde açıklamaları dikkat çekti.

Ece Gürsel ise ablası hakkında açıklamada bulundu. "Kamuoyunun ve bana yüzlerce mesaj atan, üzerine vazife olmadığı halde yorum yapmayı vazife edinen, hakaret etmeyi, küfür etmeyi kendilerinde hak gören, bilinçli, bilinçsiz, okumuş ya da cahil, böyle hassas konulara "ayrıca" çok meraklı olan, diğerlerinin de dikkatine; Ablam 'Burçe Gürsel' hakkında yapılan haberlerle ilgili, çok fazla konuşmamayı tercih ettim. Takdir edersiniz ki; bu konu tarafların hayatının bir parçasıdır ve beni hiçbir şekilde ilgilendirmemektedir. Lakin haberlerde benim de ismim geçtiği için ve yapılan yorumlarda ben de, ablam gibi linç edildiğim için bu açıklamayı yapmak istedim. 8 yıl önce başlayan ve hala da devam eden bu ilişkiyi, ne ben, ne de annem hiçbir zaman, onaylamadık ve empati yeteneği yüksek insanlar olduğumuz için hep karşı çıkmaya çalıştık. Fakat gerek ablam, gerekse çocuklarının babası, yaşça olgun insanlar olup, haklı olarak bizim onayımıza tabi ki ihtiyaç duymadılar. Zaman içerisinde de bize sadece bu durumu kabullenmek ve onlara saygı duymak düştü. Bu süre zarfında çocuklar da olunca, bizler aile olarak, ablamın ve çocuklarının tabi ki yanında olduk ve her zaman da yanında olmaya devam edeceğiz. Ama yine söylüyorum; bu demek değildir ki, biz bu yaşanılan durumu kabul ediyoruz. Böyle olaylarda, ülkemizde maalesef hep kadın suçlanır ve linç edilir. Keşke sizler de bu 8 yıl boyunca yaşananlara ve yaşatılan tatsızlıklara şahit olabilseydiniz. İşte o zaman daha farklı yazılar yazacağınıza eminim." açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER