Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ayrıldı

Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ayrıldı Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden ayrıldı? Ayrılık Mesajı yayınlandı

Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ayrıldı

Ece Erken ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Ayrıldı Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden ayrıldı? Ayrılık Mesajı yayınlandı. Sunucu Ece Erken ve sevgilisi Mahmut Yazıcıoğlu ayrıldılar. Ece Erken haberi duyuran isim oldu. Oyuncu Ece Erken'in evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı ilişki haberi uzun süre gündemden düşmemişti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu eşinden ayrılmıştı ve sunucu Ece Erken ile ilişki yaşamaya devam etmişti.

Sosyal medya hesabından ayrılık haberini duyuran sunucu Ece Erken "Benim hayatımda kimse yoktur sevgiler" notunu paylaştı. Sunucu Ece Erken ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun sürpriz birlikteliği magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. Hatta sunucu Ece Erken'in Şafak Mahmutyazıcıoülu'nun eski eşinin aracına zarar verdiği görülmüştü. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, evinin önündeki arabalara zarar veren bir kadının görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Araştırmaların ardından görüntülerin ardından o kadının sunucu Ece Erken olduğu anlaşılmıştı.

Bu olay magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştu. Sunucu Ece Erken ve Şafakat Mahmutyazıcıoğlu daha önce yeniden ayrılıp barışmışlardı. Yaz tatilinde beraber görüntülen ikilinin görüntüleri de çok konuşulmuştu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER