Ece Erken Tefeciye Bulaştım Diyerek Ünlülerden Para İstedi

Ece Erken Tefeciye Bulaştım Diyerek Ünlülerden Para İstedi Youtube kanalına içerik üretmeye başlayan Ece Erken'in son videosu olay oldu

Ece Erken Tefeciye Bulaştım Diyerek Ünlülerden Para İstedi

Ece Erken Tefeciye Bulaştım Diyerek Ünlülerden Para İstedi Youtube kanalına içerik üretmeye başlayan Ece Erken'in son videosu olay oldu. Ünlü sunucu Ece Erken youtube kanalında bir video paylaştı. Videoda teefeciye bulaştığını söyleyerek arkadaşlarından para istedi. Aldığı cevaplarla şok olan Ece Erken şaşırttı.

Arto, Safiye Soyman, Tanju Çolak ve Metin Uca gibi isimlerden para isteyen ünlü sunucu tefeciye düştüğünü söyleyerek arkadaşlarını aradı. Ece Erken, aldığı cevaplarla şaşkına döndü ve "Kim dost kim düşman gördük" dedi. Videoda ilk Arto'yu arayan Ece Erken "Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin" dedi. Erken'in isteği karşısında Arto şok oldu. "Hesap numaranı gönder hemen atayım" dedi. Ece Erken daha sonra sanatçı Safiye Soyman'ı arayan Erken 10 bin TL istedi. Üzerinde nakit olmadığını söyleyen Soyman ise hemen yanındaki arkadaşların isteyerek Ece Erken'e geri döneceğini söyledi. Şaka yaptığını açıkladığı Soyman'ın "Senin zengin sevgilin var benden isteyince şaşırdım" dediğinde ise Ece Erken kahkaha attı.

En yakın arkadaşı Sezer'ı arayan Ece Erken 100 bin tl borç istedi. "Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur" deyince şaşırdı. Sunucu Aslı Turanlı'dan da beklediği cevabı alan Erken son olarak ünlü televizyoncu Metin Uca'yı aradı. Erken'in 5 bin TL istemesiyle şaşıran Uca, "Ben de zor durumdayım" yanıtı ile şok ederken Ece Erken'in kendisine şaka yaptığını öğrenen Uca "O zaman sen bana gönder" demesi şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER