Ece Erken'in Eski Görümcesi Dava Açtı: Lezbiyen Midir Nedir?

Ece Erken'in Eski Görümcesi Dava Açtı: Lezbiyen Midir Nedir? Ece Erken'in eski görümcesi Güldeniz Uçar davası çok konuşuldu

Ece Erken'in Eski Görümcesi Dava Açtı: Lezbiyen Midir Nedir?

Ece Erken'in Eski Görümcesi Dava Açtı: Lezbiyen Midir Nedir? Ece Erken'in eski görümcesi  Güldeniz Uçar davası çok konuşuldu. Ünlü sunucu Ece Erken çocuğu Eymen'in babası Serkan Uçar ile bir sene evli kaldıktan sonra yollarını ayırmıştı. Kavgalı olduğu görümcesi için "Lezbiyen midir nedir, ne haltsa, geri zekalı” şeklindeki paylaşımı sebebi ile 2.5 yıla kadar hapsi istenmekte.

Ünlü sunucu Ece Erken, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar ile bir yıl evli kaldıktan sonra 21 Ekim 2015 günü ayrılmıştı. Kötü biten evlilik sonrası Ece Erken görümcesi ile de mahkemelik oldu. Serkan Uçar ile ayrıldıktan sonra iddiaya göre Güldeniz Uçar Ece Erken'in avukatının telefonuna "Eğer Ece benim hakkımda kötü bir şey söylerse kredi kartımdan yaptığı hırsızlık, belgeleriyle her yerde çıkar" demişti.

Erken ise bu mesaj sonrası savcılığa giderek şikayette bulunmuştu. Dava devam ederken ünlü sunucu sosyal medya hesabından eski görümcesi hakkında "Lezbiyen midir nedir ne haltsa, geri zekalı!" Bu kez Güldeniz Uçar, savcılığa başvurdu. İfadesi alınan sunucu Ece Erken "Sinirle tepkimi dile getirdim" savunmasında bulundu. Uzlaşamayan ikiliden Ece Erken'e 2.5 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER