Ebru Şallı'ya Eşinden Sevgililer Günü Hediyesi

Ebru Şallı'ya Eşinden Sevgililer Günü Hediyesi 101 Adet Gül Aldı Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Aşkı

Ebru Şallı'ya Eşinden Sevgililer Günü Hediyesi

Ebru Şallı'ya Eşinden Sevgililer Günü Hediyesi 101 Adet Gül Aldı Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Aşkı. İş insanı Uğur Akkuş ile 2019 senesinde dünya evine giren ünlü manken ve pilates eğitmeni Ebru Şallı her fırsatta aşklarını takipçileri ile paylaşıyorlar. Sevgililer günü için Ebru Şallı'ya eşi Uğur Akkuş'dan 101 adet gül geldi. 

Oğlunu kaybettikten sonra yaşadığı zor günlerde eşinin desteğini her fırsatta hisseden Ebru Şallı erken sevgililer günü paylaşımında bulundu. 2 yıl sevgili kaldıktan sonra 2019'da evlenen ikili aşkları ile büyülemeye devam ediyor. Ünlü manken Ebru Şallı güllerle dolu bir fotoğraf ile sevgililer günü paylaşımında bulundu. 

Instagram hesabından yaptığı paylaşıma "Erken Sevgililer Günü gelsin o zaman. 101 gülümü alınca ben." ifadelerine yer verdi. Ebru Şallı eşinin romantik hediyesini paylaştıktan kısa bir süre sonra binlerce beğeni ve yorum aldı. 2 sene önce dünya evine giren çiftin yaşadığı aşk takipçilerini kıskandırdı. Başarılı manken Ebru Şallı erken sevgililer günü paylaşımını yaptı. Eşi Uğur Akkuş'dan 101 tane gül alan Ebru Şallı paylaşımı ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER