Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan Aşk Dolu Paylaşımıyla Göz Kamaştırdı

Eski Mankenlerden Güzeller Güzeli Ebru Şallı Kapadokyada geçirdiği Aşk Kokan Pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Şallı, eşiyle çekilen bu pozları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'tan Aşk Dolu Paylaşımıyla Göz Kamaştırdı

Eski manken Ebru Şallı, insanı eşi Uğur Akkuş ile Kapadokya tatilinde çekildikleri pozları paylaşmaya devam ediyor. Şallı, eşiyle çekilen yeni karelerini sosyal medya hesabından yayınladı. Şallı'nın gönderileri takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

1 Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde iş insanı eşi Uğur Akkuş ile birlikte soluğu Kapadokya'da aldı.

2 Akkuş ile birbirlerine vakit ayıran Şallı, İstanbul'a dönmesine rağmen Kapadokya'da çekilen karelerini takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

3 Çiftin aşk dolu pozlarına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı. 43 yaşındaki Şallı, paylaşımlarına kalp ve nazar boncuğu emojileri eklemeyi de ihmal etmedi.

4 Şallı, eşi ile havuz başında tek omuz mini elbisesiyle verdiği pozları, "Yok ya, üşümedim!" şeklinde esprili bir not ile yayınlamıştı.


5 EBRU İLE BİN YIL GEÇER
 
Geçtiğimiz aylarda evliliklerinin birinci yılını kutlayan çiftten Ebru Şallı, "Çok güzel, inşallah daha çok senelere" şeklinde konuşmuştu. Akkuş ise, "Ebru ile daha bin yıl geçer" ifadelerini kullanmıştı.

6 Şallı, paylaşımına; "Hayata şükrederek başlamak istiyorum. Yaşadığım her şeye şükrediyorum. Dünyanın en iyi kalpli erkeği, en çalışkan, en üretken, en sevgi dolu, en yardımsever, en aşık ve sevgili, en vicdanlı, en iyi babası, ponçiğimin Uğuristan'ı... Yol arkadaşım, eşim, ağladığım, güldüğüm, her şeyim benim... Seni çok seviyorum. Sana sadece bir gün değil, sonsuza kadar 'Evet'... Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun çizgi gözlüm. Sen hep gül ve gözlerin çizgi olsun" notunu düşmüştü.

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER