Ebru Şallı Oğlu Pars'ı Hatırlayınca Gözyaşlarına Boğuldu Çağla Şikel de Ağladı

Ebru Şallı Oğlu Pars'ı Hatırlayınca Gözyaşlarına Boğuldu Çağla Şikel de Ağladı Ebru Şallı Çağla Şikel'in programında gözyaşlarına boğuldu.

Ebru Şallı Oğlu Pars'ı Hatırlayınca Gözyaşlarına Boğuldu Çağla Şikel de Ağladı

Ebru Şallı Oğlu Pars'ı Hatırlayınca Gözyaşlarına Boğuldu Çağla Şikel de Ağladı Ebru Şallı Çağla Şikel'in programında gözyaşlarına boğuldu. Geçtiğimiz yıl nisan ayında 9 yaşındaki oğlu Pars'ı lenfoma hastalığı sebebi ile toprağa veren ünlü manken Ebru Şallı, Çağla Şıkel'in FOX TV ekranında yayınlanan 'Yeni Bir Gün' programının konuğu oldu. Samimi açıklamalarda bulunan güzel pilates eğitmeni canlı yayında oğlundan bahsederken duygusal anlar yaşadı. Ebru Şallı, duygusal anlar yaşarken Çağla Şikel'de ağladı.

Ünlü manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz nisan ayında yaşamını yitirmişti. Minik Pars'ın kaybının acısını hala yüreğinde taşıyan Ebru Şallı açıklamaları ile şaşırttı. Oğlunun ölümüyle yıkılan manken Ebru Şallı ise yaşadığı zor günleri anlatırken zor anlar yaşadı.

Çağla Şikel'in programında Ebru Şallı zor anlar yaşadı. "Her anne çok fedakardır sen de oğlun için büyük fedakarlık yaptın" demesi üzerine konuşan Ebru Şallı, yaşadığı zor günleri anlattı. "Bu acının daha üstü yok. Dünyada birçok kişi bunu yaşıyor ve çok zor bir şey. Ponçik benim için çok başka. O benim hep kalbimde. Çıkmıyor ki aklımdan." ifadelerine yer verdi. Çağla Şikel ise Ebru Şallı'ya teselli veremedi gözyaşlarına boğuldu. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER