Ebru Şallı'dan Tik Tok Açıklaması: Çocukların Yeri Tik Tok Değil

Ebru Şallı'dan Tik Tok Açıklaması: Çocukların Yeri Tik Tok Değil Ünlü manken Ebru Şallı Tik tok açıklaması ile şaşırttı

Ebru Şallı'dan Tik Tok Açıklaması: Çocukların Yeri Tik Tok Değil

Ebru Şallı'dan Tik Tok Açıklaması: Çocukların Yeri Tik Tok Değil Ünlü manken Ebru Şallı Tik tok açıklaması ile şaşırttı. Ünlü model Ebru Şallı Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ünlü manken Ebru Şallı Demet Akalın'ın kızı Hira'nın Tiktokera 7 bin tl bağışlaması hakkında açıklamada bulundu.

Gündemi uzun süre meşgul eden Demet Akalın'ın kızı Hira'nın Tik Tok'a girip Özgür Balakar adlı Tiktoker'a 7 bin tl değerinde hediye göndermesi üzerine Demet Akalın açıklamaları ile şaşırtmıştı. Ünlü modele bu haber soruldu. Ebru Şallı ise "Çocukların yeri Tik Tok değil" diyerek şaşırttı.

Habere göre ünlü model Ebru Şallı Nişantaşı'nda görüntülendi. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ilaç takviyesi aldığını açıkladı. Ebru Şallı pilates ve spor dışında doktor kontrolünde damardan ilaç alınması gerektiğini de söyledi. Demet Akalın'ın ve kızı Hira'nın Tik tok olayı sorulduğunda ise Ebru Şallı "Çocuklarıma TikTok ve diğer sosyal medya uygulamaları konusunda izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil. Oğlumun Instagram'ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok'larda danslar falan bana biraz fazla ve aşırı geliyor. Anne babalara şunu önerebilirim. Daha çok spora, kitaba yönlendirsinler. Malum okullar tatil evde okul ortamı yaşatabilirler. Çocuklara çocukluğunu yaşatmalıyız. Çocukların yeri TikTok değil. Yeni nesil bunlardan etkileniyor ama anne babalar bunu göstermezse etkilenmezler." ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER