Ebru Şahin Ruh İkizim Dediği Basketbolcu Sevgilisi Kim?

sevgilisi Cedi Osman ile çekilmiş romantik pozlarını takipçileriyle paylaşan Ebru Şahin. Son dönemin en popüler kadın oyuncularından biri olan Ebru Şahin son paylaşımıyla olay oldu.

Ebru Şahin Ruh İkizim Dediği Basketbolcu Sevgilisi Kim?

Oyuncu Ebru Şahin, basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile çekilmiş romantik pozlarını takipçileriyle paylaştı.Geçtiğimiz yaza aşklarıyla damga vuran Ebru Şahin ve Cedi Osman birlikteliği hız kesmeden devam ediyor. İşlerinden dolayı bir süre ayrı kalan ikili, sosyal medya paylaşımlarıyla hasret gideriyor. Güzel oyuncu Ebru Şahin, NBA’de forma giyen basketbolcu sevgilisi Cedi Osman’la çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Oyuncu paylaşımına ‘ruh eşim’ notunu düştü.


Gerek oyunculu gerek güzelliğiyle yıldızı iyice parlayan Ebru Şahin, son gönderisiyle çok konuşuldu. Aylar önce gittiği tatilden fotoğraflarını paylaşan Şahin, makyajsız haliyle de dikkat çekti.Ebru Şahin, Instagram paylaşımıyla mest etti. Son dönemin en popüler kadın oyuncularından biri olan Ebru Şahin, projeleri kadar Instagram paylaşımlarıyla da gündeme geliyor.


Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan 25 yaşındaki oyuncu, son gönderisiyle sosyal medyayı salladı.


Aylar önce gittiği Phuket tatilinden tbt paylaşımı yapan Şahin, pozuna "Belki çok özledim. İyi pazarlar" notunu düştü.Oyuncunun bu paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 20:44

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER