Ebru Şahin Öyle Pozlar Verdi ki Cedi Osman Çileden Çıktı

Kamumanset.com - Ebru Şahin Öyle Pozlar Verdi ki Cedi Osman Çileden Çıktı. Pazar akşamları seyirciyi ekrana kilitleyen Hercai dizisinin güzeler güzeli oyuncusu Ebru Şahin basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'ı çileden çıkaracak cesur pozlara imza attı.

Ebru Şahin  Öyle Pozlar Verdi ki Cedi Osman Çileden Çıktı

Kamumanset.com - Hercai dizisinde Reyyan rolüyle milyonların sevgilisi olan Ebru Şahin, basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'ı kıskandıracak pozlar verdi.

 

Atv'nin fenomen dizisi Hercai yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nden yeni haberler var. Pazar akşamları seyirciyi ekrana kilitleyen Hercai dizisinin hayranları mest olmaya devam ediyor. Sevilen dizide Reyyan ve Miran aşkı ile ekrana gelen ünlü ikili başarılı performansları ve dizi hikayeleri ile çok konuşuluyor.

Hayranlarının çok yakıştırdığı dizi çiftinin sosyal medyada büyük ilgi gören yeni pozları Ebru Şahin'in basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'ı kıskandıracak nitelikte.  Öyle ki, Ebru Şahin ve dizi partneri Akın Akınözü'nü  her fırsatta yakıştırdıklarını dile getiren hayranları yine boş durmadı. Sosyal medyada Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün bu dizi karelerine beğeni ve yorum yağdı.

Daha önceden Cedi Osman'ın sevgilisini kıskandığı iddia edilmişti. Hatta ünlü basketbolcunun Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nü yakıştırdıkları yönünde yorum yapan bazı takipçileri Twitter'da engellediği konuşulmuştu. Engel yiyen sosyal medya kullanıcılarının "Kötü bir şey yazmadık. Bizi neden engelliyorsun?" şeklinde mesaj attığı haberleri son günlerde magazin gündeminde sıkça konuşulmuştu.

Ekranların yakıştırılan çiftinin hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutulan yeni dizi kareleri işte karşınızda...

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 13:33

Recep

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER