Son Dakika

Doya Doya Moda Rabia neden Yok Rabia Elendi Mi Kovuldu mu

Kamumanset.com - Doya Doya Moda Rabia neden Yok Rabia kimdir kaç yaşında

MAGAZİN 11.11.2020, 16:27 12.11.2020, 11:54 Efsane
Doya Doya Moda Rabia neden Yok Rabia Elendi Mi Kovuldu mu

Kamumanset.com - Doya Doya Moda Rabia neden Yok Rabia kimdir kaç yaşında

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmasının sevilen yarışmacılarından Rabia hakkında her geçen gün soru işaretleri büyüyor. Haftanın ilk gününde Doya Doya Moda yarışmasında Rabia’yı göremeyen izleyiciler sosyal medyada ve arama motorunda Doya Doya Rabia neden yok, elendi mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bu konuda açıklama yarışmanın jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu tarafından yapıldı. Peki Doya Doya Moda Rabia neden gelmiyor?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Doya Doya Moda’da yeni hafta dün başladı. Birbirinden iddialı 7 büyük beden yarışmacının mücadele ettiği yarışmanın en sevilen isimlerinden olan Rabia’nın haftanın ilk gününde podyuma çıkmaması izleyicileri endişelendirdi. Peki Doya Doya Moda Rabia neden yok, elendi mi? Doya doya Moda yarışmacısı Rabia’nın akıbeti ile ilgili bilgi almak isteyen izleyiciler arama motorunda ve sosyal medyada bu sorunun yanıtını araştırıyor. Rabia hakkında merak edilenler haberimizin devamında?

Doya Doya Moda Rabia neden yok

Doya Doya Moda yarışmasının sevilen yarışmacılarından Rabia Ağca haftanın ilk gününde ekrana çıkmayınca izleyiciler meraklı araştırmaya başladı. Doya Doya Moda Rabia neden yok sorusunun yanıtı ise yarışmanın jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu’ndan geldi. Gülşah Saraçoğlu günü ekrana gelen yarışmada yaptığı açıklamada “Sevgili yarışmacımız Rabia’mız aramızda yok. Özel nedenlerden dolayı yapım şirketimizden de izin aldı. Ama tekrar gelecek, bu hafta Rabia’sız devam edecek, yarın da olmak üzere.” diye konuştu.

Doya Doya Moda Rabia Ağca kimdir?

Özel nedenlerden dolayı Doya Doya Moda yarışmasına ara vermek zorunda kalan Rabia hakkında bilgiler de merakla araştırılıyor. Rabia kimdir sorusunun yanıtını bizde sizler için araştırdık. Doya Doya Moda yarışmacısı Rabia Beyza Ağca, Hatay doğumlu ve 21 yaşında. Doya Doya Moda yarışmasının ikinci sezonunda podyuma çıkan Rabia oldukça iddialı tarzını konuşturuyor ve aldığı yüksek puanlarla birçok defa da haftanın birincisi olma imkanı yakalıyor. Yarışmada çok iddialı olduğunu söyleyen Rabia, bu sezonun birincisi olacağı konusunda da oldukça iddialı konuşuyor.

Yorumlar (0)