Doğumundan Sonra Koronavirüse Yakalanan Ezo Sunal: 10 Gün Sonra Görebildim

Doğumundan Sonra Koronavirüse Yakalanan Ezo Sunal: 10 Gün Sonra Görebildim Ezo Sunal koronavirüsü atlatmasının ardından açıklamada bulundu

Doğumundan Sonra Koronavirüse Yakalanan Ezo Sunal: 10 Gün Sonra Görebildim

Doğumundan Sonra Koronavirüse Yakalanan Ezo Sunal: 10 Gün Sonra Görebildim Ezo Sunal koronavirüsü atlatmasının ardından açıklamada bulundu. Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, mart ayında bebeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ezo Sunal doğumdan kısa bir süre sonra da koronavirüs testinin pozitif çıkması ile şoka uğramıştı. Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Ezo Sunal, "10 gün sonra bebeğime kavuşabildim" ifadelerine yer verdi.

2018 yılında nikah masasına oturan Ezo Sunal, Ömer Öztüyen ile beraber kızları Nova'yı kucaklarına almıştı. Ezo Sunal ve ailesi koronavirüse yakalanmıştı. Son durumu hakkında bilgi veren Ezo Sunal kızının elini tuttuğu fotoğrafı paylaştı. Ezo Sunal paylaşımına "03.03.2021... Doğumdan 5 gün sonra Covid testim pozitif çıktı. 8 gün hastanede, 2 gün evde karantinada kaldım. Çok şükür 10 gün sonra bebeğime kavuşabildim. Daha kırkımız çıkmadan endişe, hastalık ve özlem yaşadık ama şimdi daha iyiyiz. Arayan, soran, iyi dileklerini ve dualarını gönderen herkese teşekkürler. Hep yanımızda hissettiren tüm dostlarımız ve ailemiz.." şeklinde not düştü.

Ezo Sunal'ın kardeşi Ali Sunal'da koronavirüse yakalanmıştı. Ailelerinde birkaç kişi daha koronavirüse yakalanmıştı. Kısa sürede iyileşen Ezo Sunal açıklaması ile şaşırttı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER