Doğum Günü Partisi Basılan Özge Özpirinçci: Artık Sinirleniyorum

Doğum Günü Partisi Basılan Özge Özpirinçci: Artık Sinirleniyorum Özge Özpirinçci'den samimi açıklamalar

Doğum Günü Partisi Basılan Özge Özpirinçci: Artık Sinirleniyorum

Doğum Günü Partisi Basılan Özge Özpirinçci: Artık Sinirleniyorum Özge Özpirinçci'den samimi açıklamalar.. Evde arkadaşlarıyla doğum gününü kutlayan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci'nin doğum gününe polis baskını yapıldı. Şikayet üzerine gelen polis eve baskın yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı görmeyen polis, ünlü isimlere ceza kesmeden evden ayrıldı. Gergin bir gece geçiren Özge Özpirinçci içini Instagram'dan döktü. "Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum" dedi.

35. yaş partisini arkadaşları ile kutlayan Özge Özpirinçci, Yeniköy'deki üç katlı evinde yakın arkadaşları ile parti verdi. Komşuları sesten rahatsız oldu ve polise haber verdi. Oyuncunun doğum günü partisine sevgilisi Burak Yamantürk, Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ, Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Dalkılıç gibi ünlü isimler katılmıştı. Oyuncular, lüks villanın bahçesinde müzik çalarak eğlenince polis şikayet edildi. Burak Yamantürk, "Eve izin belgeniz olmadan giremezsiniz" dedi. Polis ekiplerinden bir görevli daha sonra eve girdi. Ardından ekiplerin incelemesi sonucu Kovid-19 salgınına karşı sosyal mesafe kuralına uyulduğu görüldü. Polisler ceza yazmadan ayrıldı.

Özge Özpirinçci "Kariyerim boyunca magazin ile her zaman saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve bunda başarılı oldum. Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restoranda kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor. Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konuşup Burak ve Uraz'ın röportaj yapabileceğini söylediğinde 'herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar buradayız' cevabi ile karşılaşıyor. Ortamı germemek adına bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç kati sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir 'baskın' gibi göstermeye çalışıyorlar. Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada evde bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve evden ayrılıyorlar. Magazin kameraları tarafından sürekli görüntü alınmasını istemediğimiz için de biz evin içine giriyoruz ve evlere dağılıyoruz. Dediğim gibi, eskiden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Sadece içimi dökme istedim çünkü yazılıp çizilen yalan haberlerin, çamur at izi kalsın tavırlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER