Deniz Seki Sosyal Medyanın Dilinde Photoshop Mu Yapıyor?

Deniz Seki Sosyal Medyanın Dilinde Photoshop Mu Yapıyor? Deniz Seki'den emek veriyorum açıklaması

Deniz Seki Sosyal Medyanın Dilinde Photoshop Mu Yapıyor?

Deniz Seki Sosyal Medyanın Dilinde Photoshop Mu Yapıyor? Deniz Seki'den emek veriyorum açıklaması. Son zamanlarda verdiği kilolarla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Deniz Seki, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. 22 kilo verip 36 bedene düşen ünlü şarkıcı konu hakkında açıklamada bulundu. "Emek veriyorum ve bu emeğin karşılığını almak çok iyi hissettiriyor. Kendimi seviyorum, bu şekilde mutluyum" ifadelerine yer verdi.

Bununla beraber Deniz Seki'nin paylaştığı fotoğraflar ile muhabirlerin objektiflerine yansıyan kareler arasındaki fark dikkat çekti. Bu fark sosyal medyanın diline düştü. Son zamanlarda paylaştığı fotoğraflar oldukça dikkat çeken şarkıcı çalışmalarının devam ettiğini söyledi. "Çok yoğun çalışıyoruz, güzel işlerle geliyoruz. Şarkılar güzel, sağlığım yerinde, her şey yolunda gidiyor" ifadelerini kullandı.

Verdiği kilolar hakkında da "Emek veriyorum ve bu emeğin karşılığını almak çok iyi hissettiriyor. Kendimi seviyorum, bu şekilde mutluyum" ifadelerine yer verdi. Bazı hayranları ise Deniz Seki'nin fotoğraflardaki halinin photoshop olduğunu iddia ederek "Hani zayıflamıştı?" diye yorumda bulundular.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER