Deniz Seki'den Şaşırtan Sözler: Erkek Olsam Kendime Aşık Olurdum

Deniz Seki'den Şaşırtan Sözler: Erkek Olsam Kendime Aşık Olurdum. Deniz Seki'den dikkat çeken açıklamalar.. İmajı ile gündemden düşmeyen şarkıcı Deniz Seki yine şaşırttı

Deniz Seki'den Şaşırtan Sözler: Erkek Olsam Kendime Aşık Olurdum

Deniz Seki'den Şaşırtan Sözler: Erkek Olsam Kendime Aşık Olurdum. Deniz Seki'den dikkat çeken açıklamalar.. İmajı ile gündemden düşmeyen şarkıcı Deniz Seki yine şaşırttı. Şarkıcı Deniz Seki hakkında herkes fotoğraflarında göründüğü kadar zayıflayıp zayıflamadığını merak ediyordu. Bunun ardından Deniz Seki “Hepsi gerçek. Zaten eski Deniz’i sevmiyordum. Onu yolladım, yeni Deniz’i buraya getirdim” diyen ünlü şarkıcı, "Erkek olsam kendime aşık olurdum" ifadelerine yer vermesi olay oldu.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki bir süredir verdiği kilolarla gündemde kalmaya devam ediyor. Son hali ile herkesi şaşırtan şarkıcı açıklamasında "Hepsi gerçek. Zaten eski Deniz’i sevmiyordum. Onu yolladım, yeni Deniz’i buraya getirdim. Bunun içinde Photoshop falan gibi şeyler aramayın. Bacaklarım, vücudum incecik. Çok şükür, olmam gereken kıvama geldim. Yakında da görürsünüz zaten. Şu an pandemi nedeniyle çok fazla ortaya çıkmayı istemiyorum. Kendime de dikkat etmeye çalışıyorum. Çünkü hasta bir annem var, kendimi muhafaza ediyorum." ifadelerine değindi.

Ünlü şarkıcı göğüs estetiği yaptırdığını da söyledi. "Şeyda Coşkun hayatıma giren sihirli değneğim oldu. Tabii, çok zorlu bir yoldu. Ama Şeyda çok disiplinli. Bana da bu konuda disiplinli olmayı öğretti. Beslenmeyi ve sporu çok sağlıklı şekilde hayat tarzıma dönüştürecek biri haline getirdi beni. Antidepresan alıyordum. Onu bile bıraktırdı." ifadelerine yer verdi. Şarkıcı 20 kilodan fazla verdiğini de söyledi. "Sosyal mecradan çok anlayan biri değilim. Teknolojiye de pek bayılmıyorum. Ben manuel bir kadınım. Ama dünya bunun üzerine kurulduğu için kendime bunlarla ilgilenen bir ekip kurdum. Yine de gündelik fotoğraflar ve selfie'ler de yüklediğim oluyor. O yüzden bir sıkıntı yok. Ama büyük nazara geldim. Evde her gün adaçayı yakılıyor. Geçen gün ocağım patlıyordu. Sonra sağ gözümde kocaman bir arpacık çıktı ve gözüm kapandı." dedi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER