Deniz Akkaya'nın SMA Hastalarına Yönelik Sözleri Tepki Gördü

Deniz Akkaya'nın SMA Hastalarına Yönelik Sözleri Tepki Gördü Deniz Akkaya'dan tepki çeken açıklama

Deniz Akkaya'nın SMA Hastalarına Yönelik Sözleri Tepki Gördü

Deniz Akkaya'nın SMA Hastalarına Yönelik Sözleri Tepki Gördü Deniz Akkaya'dan tepki çeken açıklama. Oyuncu Deniz Akkaya'nın sözleri dikkat çekti. Ünlü oyuncu Deniz Akkaya  "SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var önce onlara sahip çıksın" açıklaması sosyal medyada olay oldu. Söylemezsem Olmaz programında Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastası çocuklar için kendisine paylaşım ricası geldiğini, gelen yardım taleplerinin hepsine cevap veremediğinden suçluluk hissettiğini söyleyen şarkıcı Mustafa Sandal'ın yorumu ekrandayken ünlü şarkıcı için "SMA hastalarından önce aylardır evde işsiz oturan müzisyenler var önce onlara sahip çıksın" açıklamalarına yer vermesi sosyal medyada tepki gördü.

Şarkıcı Mustafa Sandal SMA Hastaları ile ilgili "Devletin bizzat bize, sosyal medyaya bırakmadan bu konuyu halletmesi gerekir" sözleri ekrandayken Deniz Akkaya'nın "Işın Karaca ile konuştuk. Çocuğuna mama alamadığı için kendini dolaba asarak intihar eden müzisyen arkadaşlarımız var. Önce dibindekilere sahip çıksın" ifadeleri ile yanıt verdi.

Mustafa Sandal  "Suriyelilere bulunan para SMA hastalarına neden bulunmaz?" ifadeleri sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Şimdi de Deniz Akkaya'nın SMA hastaları hakkında söyledikleri tepki gördü. Bazı Twitter kullanıcıları "Deniz Akkaya" etiketi ile paylaşımlarda bulundu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER