Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Paylaşımı

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Paylaşımı Demet Özdemir ve sevgilisi Oğuzhan Koç ilk fotoğrafları

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Paylaşımı

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç İlk Paylaşımı Demet Özdemir ve sevgilisi Oğuzhan Koç ilk fotoğrafları.. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çiftten ilk fotoğraf geldi. Aşkları magazin gündemine oturan çiftin fotoğrafı çok konuşuldu. TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandırarak başrol oynayan güzel oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un ilişkisi magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yılbaşında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında Çeşme'de tatil yapan çiftin fotoğraflarının çekilmesiyle aşkları ifşa olmuştu. Ünlü çift ise aşklarını ilan etmişlerdi. Yılın ilk aşk bombası olarak Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan ilk fotoğraf geldi. Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile olan fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Oğuzhan Koç birkaç gün önce Instagram hesabından açıklama yapmıştı. "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz" ifadelerini kullanmıştı.

Demet Özdemir'in yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi olma haberi de sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un aşk haberi 2021'in ilk aşk bombasıydı. İşte Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in ilk fotoğrafı;

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER