Demet Özdemir Oğuzhan Koç Aşka Geldi

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Aşka Geldi Ünlü çiftten aşk dolu anlar. Şarkıcı Oğuzhan Koç ve sevgilisi Demet Özdemir'in aşk pozu çok konuşuldu

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Aşka Geldi

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Aşka Geldi Ünlü çiftten aşk dolu anlar. Şarkıcı Oğuzhan Koç ve sevgilisi Demet Özdemir'in aşk pozu çok konuşuldu. Yılın büyük aşk bombası Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve oyuncu sevgilisi Demet Özdemir'in aşk dolu paylaşımı olay oldu.

2021'in büyük sürpriz aşkı devam ediyor.  Yanak yanağa poz veren ünlü çiftten oyuncu Özdemir, bu fotoğrafı kalp emojisiyle takipçileriyle paylaştı. Şarkıcı Oğuzhan Koç da sevgilisinin bu paylaşımından sonra aynı fotoğrafı paylaştı. Ünlü şarkıcı ve sevgilisinin yanak yanağa pozu çok konuşuldu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Zeynep karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir sevgilisi ile verdiği pozla olay oldu. Şarkıcı Oğuzhan Koç ise birkaç gün önce Etiler'de objektiflere takılmıştı. "Dizi yapsanız kimin oynamasını istersiniz?" sorusuna "Halit abinin hastasıyım onunla oynamak isterim. Hayranı olduğum Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz'la oynamak da isterdim" cevabını vermişti. Ayrıca Demet Özdemir hakkında "Demet'in oyunculuğuna hastayım. Hiç konuşmadık ama olursa onunla da rol almak isterim." şeklinde yanıt verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER