Demet Özdemir'den Sevgilisi Oğuzhan Koç'a Canlı Yayın Sürprizi

Kamumanset.com - Demet Özdemir'den Sevgilisi Oğuzhan Koç'a Canlı Yayın Sürprizi Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınını bastı. Aşk haberleri sosyal medyada bomba gibi düşen ünlü çift yaptıkları her hareketle olay oluyor. Şarkıcı Oğuzhan Koç'un dünkü Instagram canlı yayınına Demet Özdemir katıldı. Şarkıcı Oğuzhan Koç'un canlı yayınına sevgilisi Demet Özdemir geldi ve kalp emojisi koydu.

Demet Özdemir'den Sevgilisi Oğuzhan Koç'a Canlı Yayın Sürprizi

Kamumanset.com - Demet Özdemir'den Sevgilisi Oğuzhan Koç'a Canlı Yayın Sürprizi Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınını bastı. Aşk haberleri sosyal medyada bomba gibi düşen ünlü çift yaptıkları her hareketle olay oluyor. Şarkıcı Oğuzhan Koç'un dünkü Instagram canlı yayınına Demet Özdemir katıldı. Şarkıcı Oğuzhan Koç'un canlı yayınına sevgilisi Demet Özdemir geldi ve kalp emojisi koydu. Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç magazin gündeminden düşmek bilmiyor

Sevgilisi Demet Özdemir'in kalp emojisini gören sevgilisi Oğuzhan Koç, ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra "Demet Özdemir yazdı" dedi ve sevgilisine selam yollayıp el salladı. Alaçatı'da bir otelde aşkları ortaya çıkan çift itiraf etmişlerdi. Şarkıcı Oğuzhan Koç aşk açıklamasında bulunmuştu. "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet’le güzel bir sürecin arifesindeyiz" ifadelerine yer verdi.

Hayranları ikiliyi çok yakıştırsa da bazı kullanıcılar Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile arkadaş olması tepki çekmişti. Ünlü şarkıcı bu olaydan sonra Twitter'da 'Oğuzhan Koç' etiketi ile trendlere girdi. Demet Özdemir ve Oğzuhan Koç'un doludizgin aşkı devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 00:49

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER