Demet Akalın Tuvaletini Kirleten İsmin Zara Olduğu İddialarına Yalan Dedi

Demet Akalın Tuvaletini Kirleten İsmin Zara Olduğu İddialarına Yalan Dedi Demet Akalın tuvaletini kirleten ismi ifşaladı mı?

Demet Akalın Tuvaletini Kirleten İsmin Zara Olduğu İddialarına Yalan Dedi

Demet Akalın Tuvaletini Kirleten İsmin Zara Olduğu İddialarına Yalan Dedi Demet Akalın tuvaletini kirleten ismi ifşaladı mı? Beyaz Tv ekranlarının sevilen sunucusu Bircan Bali, Demet Akalın tuvaletini kirleten ismin Zara olduğunu yalanladı.. Şarkıcı Demet Akalın "Benim olmadığım yerde nasıl Zara diyebilirim. Ne ayıp" şeklinde çıkan haberlerin doğru olmadığını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda İbo Show'a katılan bir sanatçı Demet Akalın'ın kulisini kullanması ve kirli bırakması günlerdi konuşulmuştu. Şarkıcı Demet Akalın, ortak kullanılan kuliste tuvaletinin pis bırakıldığını söyleyerek sosyal medyadan isyan etti. Şarkıcı Demet Akalın, isim vermeden tuvaletini kirleten kişi hakkında "Söylerdim ama çok ayıp olurdu! Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! Erkek belki" yorumunu yaptı.

Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali  "Demet Akalın bunu söyledi pimi çekti ve polemikten uzak durmak adına isim vermedi ya ben ismi söylüyorum, şimdi yiyin birbirinizi. Ben duyduğumu söylüyorum. Valla ben bir şey demedim ama duyduğum kadarıyla Zara... Zara'yla alakalı dedikodu onaylandı. Kameraya yakalandı diyelim. Demet Akalın'ın söylediği tarihle o kulisi kullanan kişi sayısı ortaya çıktı ama şimdi Demet bir manevrayla 'Hayır, ben onu kastetmedim' diyebilir. Demet'in bunu Zara olarak işaret ettiğini söyleyebiliriz" ifadelerine ye vermişti. Demet Akalın ise gönderiye yaptığı yorumda  "Benim kulisimde kamera falan yok. Yiyin birbirinizi ne demek ya? Benim olmadığım yerde nasıl Zara diyebilirim? Ne ayıp" ifadelerine yer verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER