Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya: Serenay Sarıkaya İnsan Değil

Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya: Serenay Sarıkaya İnsan Değil Serenay Sarıkaya'yı çok beğenen Demet Akalın yaptığı açıklama ile şaşırttı

Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya: Serenay Sarıkaya İnsan Değil

Demet Akalın'dan Serenay Sarıkaya'ya: Serenay Sarıkaya İnsan Değil Serenay Sarıkaya'yı çok beğenen Demet Akalın yaptığı açıklama ile şaşırttı. Geçtiğimiz haftalarda Maldivler'de tatil yapan oyuncu Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarını eleştiren Demet Akalın "Kim çekiyor bu fotoğrafları? İnanılmaz ışık vardır orada, telefonu değiştir" şeklinde yorum yapan Demet Akalın'dan yeni bir Serenay Sarıkaya açıklaması geldi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Kendisine sorulan sorulara cevap veren ünlü şarkıcı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda başkalarına söyledikleri ile çok konuşulan Demet Akalın, "Serenay insan mı! Serenay insan değil, çok beğeniyorum onu. Bence ilah, yani Türkiye'de tek" diyerek, oyuncuyu iltifat etti. 

Habere göre şarkıcı Demet Akalın önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Estetik kliniğinden çıkarken görüntülenen Demet Akalın "Serum falan değil, botoks yaptırdım" diyen Demet Akalın, magazin muhabirlerin sorularına cevap verdi. Ünlü şarkıcıya Maldivler'de tatil yapan ünlü oyuncu "Serenay insan mı! Serenay insan değil, çok beğeniyorum onu. Bence ilah, yani Türkiye'de tek" açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER