Defne Samyeli Estetiğim Yok Dedi Gençlik Görüntüleri Şaşırttı

Kamumanset.com - Defne Samyeli estetiğim yok dedi gençlik görüntüleri görenleri şaşırttı güzelliğiyle yıllara meydan okuyan samyeli son fotoğrafları herkesi şaşırttı Eski spiker hala göz kamaştırıyordu 47 yaşındaki güze sunucu Samyeli estetik  soruları üzerine "vallahi estetik yok sade güzelliğim" ifadelerine yer verdi. Sosyal medyada 1993 yıllarına ait üniversitede aynı güzelliğe sahip olan güzel sanatçının yalan söylemediği de bu arada ortaya çıktı

Defne Samyeli Estetiğim Yok Dedi Gençlik Görüntüleri Şaşırttı

Kamumanset.com - Defne Samyeli estetiğim yok dedi gençlik görüntüleri görenleri şaşırttı güzelliğiyle yıllara meydan okuyan samyeli son fotoğrafları herkesi şaşırttı Eski spiker hala göz kamaştırıyordu 47 yaşındaki güze sunucu Samyeli estetik  soruları üzerine "vallahi estetik yok sade güzelliğim" ifadelerine yer verdi. Sosyal medyada 1993 yıllarına ait üniversitede aynı güzelliğe sahip olan güzel sanatçının yalan söylemediği de bu arada ortaya çıktı "Siz ne dersiniz şu güzelliğe bir bakın harika ve büyüleyici dimi samyeli ekstra bir şey yapmıyorum insanlara inandırmak için de bir çabam sade güzelliğim samimi söylüyorum" diye ifade etti.

Güzel sunucu ve oyuncu Defne Samyeli "20 yaşından bu yana bir değişiklik yapmadan 48'ime geldim gördüğünüz gibi hala gencim gazeteler yazmasa kendim bile farkında değilim" açıklamasına yer vererek şaşırttı. Başarılı oyuncu ve şarkıcılık da yapan Defne Samyeli gençlik fotoğrafları ile dikkat çekti.

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Defne Samyeli bir o kadar da ayrılığı ile gündeme gelmişti. Güzel oyuncu ve şarkıcı başarılı kariyer hayatı ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 14:02

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER