Defne Samyeli'den Sorun Yaşadığı Ev Sahibine Şok Sözler

Defne Samyeli'den Sorun Yaşadığı Ev Sahibine Şok Sözler Defne Samyeli ve ev sahibi arası sular durulmuyor

Defne Samyeli'den Sorun Yaşadığı Ev Sahibine Şok Sözler

Defne Samyeli'den Sorun Yaşadığı Ev Sahibine Şok Sözler Defne Samyeli ve ev sahibi arası sular durulmuyor. Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli önceki akşam Etiler'de objektiflere takıldı. Etiler'de görüntülenen Defne Samyeli 2 senedir kira ödemedği gerekçesi ile iş insanı Yusuf Araz'la sorunlu günler yaşadı. Sunucu ve oyuncu Defne Samyeli konu hakkında söylediği sözlerle dikkat çekti.

Hakkında icra takibi başlayan Defne Samyeli açıklamasında "Ben manevi tazminat davası açtım.& ; İsmimi kullanarak bana zarar vermeye çalışıyor. Yusuf Araz'ın ismini basında kullandığım için beni tehdit etti. Neticede mahkeme kararını verdi. Ben de kiramı ödedim. Şimdi yeni bir ev arıyorum. Daha evimi taşımadım" ifadelerine yer verdi. Ünlü sunucu Defne Samyeli "Ben kimsenin hakkını yemem. Bugüne kadar ne davalara maruz kaldım. Kimseye boyun eğmem" açıklamasında bulundu.

Magazin muhabirlerinin aşı olup olmayacağı sorusuna ise "Ben aşı olmayı düşünüyorum gerekçesi ise bana kalsın" ifadelerine yer verdi. Başarılı sunucu ve oyuncu Defne Samyeli yaptığı açıklamalar ile şaşkınlık yarattı."

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER