Darp Edilen Bahar Candan'ın Hastaneye Giriş Videosu Şaşırttı

Darp Edilen Bahar Candan'ın Hastaneye Giriş Videosu Şaşırttı Bir erkek tarafından darp edilen Bahar Candan'ın görüntüleri şaşırttı

Darp Edilen Bahar Candan'ın Hastaneye Giriş Videosu Şaşırttı

Darp Edilen Bahar Candan'ın Hastaneye Giriş Videosu Şaşırttı Bir erkek tarafından darp edilen Bahar Candan'ın görüntüleri şaşırttı. Geçtiğimiz hafta Uludağ'da Murat D. tarafından şiddet gören ve hastaneye kaldırılan Bahar Candan'ın olay sonrası hastaneye giriş anında çekilen görüntüleri şaşırttı.

Ünlü sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ın videodaki halleri görenleri şok etti. Yanağından yaralandığı görülen sosyal medya fenomeni Candan, yüzündeki şişkinliği dikkat çekti. Katıldığı moda programlarıyla popüler olan Bahar Candan, geçtiğimiz hafta birlikte tatile gittiği Murat D. tarafından darp edildi. Sosyal medya fenomeni Bahar Candan yüzünden yaralandı ve 10 dikiş atıldı. Bahar Candan'ın hastanede çekilen yeni görüntüleri ise görenleri şaşkına çevirdi.

İddiaya göre Uludağ'daki partiye katılan Bahr Candan Uludağ'a Murat D. isimli şahıs ile geldi. Daha sonra odaya çıkan Bahar Candan'a, Murat D., "Neden başkasıyla konuşuyor, selam veriyorsun?" diyerek, tepki gösterdi. Çift arasında çıkan tartışma kısa sürede büyük bir tartışmaya döndü. Tartışma sırasında Murat D., elindeki cep telefonuyla Bahar Candan'ın yüzüne vurdu. Bunun ardından Bahar Candan, özel aracıyla Çekirge Devlet Hastanesi'ne gitti. Bahar Candan'ın hastaneye girerken sedye üzerinde çekilen bir görüntüsü ise dehşet yarattı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER