Darknet Pedofili Zanlısı Yakalandı Waypair Konusunda Pedofili Tekrar Gündeme Geldi

Kamumanset.com - Waypair Konusunda Pedofili Tekrardan Gündem Oldu Pedofili Nedir. Dünya çapında aranan pedofili süphelisi Darknet fransada yakalndığı duyuruldu. Peki Pedofili nedir hep beraber cevabını sizlerle paylaşalım.

Darknet Pedofili Zanlısı Yakalandı Waypair Konusunda Pedofili Tekrar Gündeme Geldi

Kamumanset.com - Dünya çapında aranan pedofili süphelisi Darknet fransada yakalndığı duyuruldu. Peki Pedofili nedir hep beraber cevabını sizlerle paylaşalım.

İnternette çocukların istismar edildiğini gösteren binlerce görsel ve video bulunuyor.

İngiltere'nin Dundee ve Lancaster üniversitelerinde görev yapan araştırmacılar istismarcıları tespit etmek için ilginç bir yöntem önerdi.

Araştırmacılar pedofilileri ellerinden tespit etmeyi hedefliyor. Projeye göre dolaşımdaki görüntülerde pedofililerin çoğunlukla sadece elleri görülüyor. Bilim insanları geliştirilecek bir yazılımla çocuklara cinsel istismarda bulunan kişileri ellerinden tespit edebileceklerini düşünüyor.

Projeye göre tıpkı parmak izi gibi el analizi yapabilen sistemler geliştirilecek. Herkesin el izinin tıpkı parmak izi gibi eşsiz olduğu düşünülüyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan Adli Antropolog Dame Sue Black, "Ellerimiz genetik, yaş, çevre, gelişim düzeyi ve kazalara göre şekilleniyor" ifadelerini kullandı.

PEDOFİLİ NEDİR?

Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 10:41

Efsane

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER