Damla Sönmez Ve Nişanlısı Ushan Çakır Ayrıldı Damla Sönmez ve Ushan Çakır Neden Ayrıldı?

Kamumanset.com - Damla Sönmez Ve Nişanlısı Ushan Çakır Ayrıldı Damla Sönmez ve Ushan Çakır Neden Ayrıldı? Evlilik yolunda olan çift neden ayrıldı?

Damla Sönmez Ve Nişanlısı Ushan Çakır Ayrıldı Damla Sönmez ve Ushan Çakır Neden Ayrıldı?

Kamumanset.com - Damla Sönmez Ve Nişanlısı Ushan Çakır Ayrıldı Damla Sönmez ve Ushan Çakır Neden Ayrıldı? Evlilik yolunda olan çift neden ayrıldı? Ünlü oyuncu Damla Sönmez üç senedir nişanlı olduğu sevgilisi Ushan Çakır ile ayrıldı. Güzel oyuncunun Damla Sönmez ve oyuncu Ushan Çakır'ın neden ayrıldığı ise merak ediliyor.

3 yıldır nişanlı olan ünlü çift yollarını ayırma kararı aldı. Karantina döneminde magazin dünyasının ünlü isimlerinin ayrılık kararları şaşkınlık yaratırken ayrılık rüzgarının son kurbanları ünlü oyuncu çift Damla Sönmez-Ushan Çakır çifti oldu. Hadise ve Kaan Yıldırım'ın ayrılığının ardından şimdi de şaşırtan bir ayrılık haberi Damla Sönmez ve Ushan Çakır'dan geldi. Evlilik hazırlığı yaptığı belirtilen Damla Sönmez ve Ushan Çakır yollarını ayırdı. Damla Sönmez'in evliliklerinin gerçekleşmesini beklemekten bıktığı için ayrıldığı iddia edildi. Başarılı oyuncu Damla Sönmez ve oyuncu sevgilisi Ushan Çakır yollarını ayrıması hayranlarını üzdü. Güzel oyuncu sosyal medyadaki fotoğrafları da sildi. 

Başarıl oyuncu Damla Sönmez ve Ushan Çakır'da pandeminin ayırdığı çiftlerden oldu. Bu yıl ayrılan çiftlerin arasında yerlerini alan ikilinin ayrılık haberi hayranları çok üzdü. 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 14:29

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER