Ceylan Ertem'den: Serdar Ortaç'ı Görmeye Dayanamıyorum

Ceylan Ertem'den: Serdar Ortaç'ı Görmeye Dayanamıyorum Serdar Ortaç ve Ceylan Ertem tartışması

Ceylan Ertem'den: Serdar Ortaç'ı Görmeye Dayanamıyorum

Ceylan Ertem'den: Serdar Ortaç'ı Görmeye Dayanamıyorum Serdar Ortaç ve Ceylan Ertem tartışması.. Şarkıcı Ceylan Ertem "Onu görmeye dayanamıyorum. Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum. Ahmet Kaya'nın kalbini kırdılar ve o bu yüzden ülkesinden uzakta, kalp krizinden kaybettik. Bu kadar güzel şarkılar yazmış değerli biriydi. Bazıları tarih iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır" sözleri ile dikkat çekti.

Koronavirüsü yenen şarkıcı Ceylan Ertem online verdiği konserde Serdar Ortaç'a tepki gösterdi. Ceylan Ertem'in Serdar Ortaç hakkındaki sözleri olay oldu. Ceylan Ertem "Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum. Ahmet Kaya'nın kalbini kırdılar ve o bu yüzden ülkesinden uzakta, kalp krizinden kaybettik. Bu kadar güzel şarkılar yazmış değerli biriydi. Bazıları tarih iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır." ifadelerine yer verdi. 

Koronavirüse yakalandığı zamanlarda "Bu süreçte hastanedeki doktor hanım ve tüm hemşireler, filyasyon ekipleri, 24 saat ulaşılabilir olan aile hekimi hanımefendi... Hepsi kanatsız melek gibi davrandılar. Kibar, ilgili, sabırlı... Sağlıkçılarımıza zam, ödül, madalya! Ne varsa verilmeli! Dil uzatanların, dilleri tutulsun!" ifadelerine yer vermişti. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER