Ceyda Düvenci'den Fikret Ali paylaşımı

Kamumanset.com - Ceyda Düvenci'den Fikret Ali paylaşımı! Ceyda Düvenci'den Hazal Kaya ziyareti

MAGAZİN 31.10.2020, 09:45 31.10.2020, 09:45 athena
Ceyda Düvenci'den Fikret Ali paylaşımı

Kamumanset.com - Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci sosyal medya hesabından Hazal Kaya2nın oğlu Fikret Ali'yi paylaştı. Hazal Kaya ve Ali Atay evliliğinden dünyaya gelen Fikret Ali'nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Ceyda Düvenci fotoğrafa "Aşk bunu gerektirir" notunu düştü. Oyuncu Ceyda Düvenci yakın arkadaşı Hazal Kaya'yı ziyaret etti.

Ceyda Düvenci, 11 aylık Fikret Ali'nin fotoğrafını paylaştı. Fikret Ali'nin pozunu Instagram hesabından paylaşan Ceyda Düvenci paylaşımı ile gündem oldu. 43 yaşındaki oyuncu Ceyda DÜvenci Fikret Ali'nin gülümsediği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ceyda Düvenci'nin Fikret Ali paylaşımı fazlasıyla konuşuldu. Bülent Şakrak ile dünya evine giren Ceyda Düvenci'nin Ali ve Melisa adında iki tane çocuğu vardır.

Ceyda Düvenci'nin geçtiğimiz haftalarda eşi ile bir manzara fotoğrafını takipçileri ile paylaşmıştı ve "Seninle her günüme sevdalıyım" notunu düştü. Maral En Güzel Hikayem isimli dizide rol arkadaşı olan Ceyda DÜvenci ve Hazal Kaya ikilisi diziden sonra arkadaşlıklarını bitirmeden görüşmeye devam etmişlerdi.

Yorumlar (0)