Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Birbirlerini Sildiler

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Birbirlerini Sildiler Cemal Can ve Nisa'nın arası bozuldu

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Birbirlerini Sildiler

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Birbirlerini Sildiler Cemal Can ve Nisa'nın arası bozuldu. Survivor 2020'nin sevilen yarışmacıları Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı birbirlerini sildiler. Yarışmada yakın olan arkadaşlar Türkiye'ye dönünce araları bozuldu. Herkese örnek gösterilen dostluk bir anda bitti.

Türkiye'ye gelince Barış Murat Yağcı ile aşk yaşamaya başlayan Nisa Bölükbaşı ve yakın arkadaşı Cemal Can Canseven'in arası bozulmuştu. Yarışma döneminde sıkı dost olan ikili, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Nisa Bölükbaşı'nın Survivor 2020'de yarışan diğer yarışmacıları da sosyal medyadan takip etmeyi bıraktığı görüldü.

Survivor 2020 Gönüllüler de yarışan Nisa Bölükbaşı ve Cemal Can Canseven'in yakın arkadaşlığının bozulması hayranları tarafından üzüntüyle karşılandı. İşte Bu Benim Masalım'da başrol oynayan Cemal Can Canseven geçen günlerde de koronavirüsü atlatmıştı. Nisa Bölükbaşı'da aynı platformda Sihirli Annem dizisinde oyuncu olarak yer almıştı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER