Cem Yılmaz Ozan Güven'e Film İçin 5 Bin TL Mi Verdi? Ozan Güven Cem Yılmaz Filmlerinden Ne Kadar Kazandı?

Cem Yılmaz Ozan Güven'e Film İçin 5 Bin TL Mi Verdi? Ozan Güven Cem Yılmaz Filmlerinden Ne Kadar Kazandı? Cem Yılmaz Ozan Güven film ücreti Ozan Güven gerçekte ne kadar kazanıyor?

Cem Yılmaz Ozan Güven'e Film İçin 5 Bin TL Mi Verdi? Ozan Güven Cem Yılmaz Filmlerinden Ne Kadar Kazandı?

Cem Yılmaz Ozan Güven'e Film İçin 5 Bin TL Mi Verdi? Ozan Güven Cem Yılmaz Filmlerinden Ne Kadar Kazandı? Cem Yılmaz Ozan Güven film ücreti Ozan Güven gerçekte ne kadar kazanıyor?.  Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Deniz Bulutsuz' u darp etmekten hakim karşısına çıkan Ozan Güven aylık geliri sorulduğunda 5 bin TL olarak yanıtlamıştı ve sosyal medyaya bu cevap damgasını vurmuştu. Geçen günlerde Etilerde görüntülenen Cem Yılmaz' a Ozan Güven neredeyse tüm filmlerinizde oynadı, siz Ozan Güven' e 5 bin TL mi veriyorsunuz diye soruldu.

Cem Yılmaz sorulan bu soru karşısında cevapsız kalarak hızlı adımlarla uzaklaşarak aracına bindi. Ozan Güven 1975 yılı doğumludur ve ilk oyunculuk deneyimi Çiçeği Büyütmek adlı bir dizidir. Oyuncu Ozan Güven 2005 yılında İkinci Bahar dizisin tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlenmiştir. Çift 2010 yılında ise boşanmışlardır. Ozan Güven’in bu evlilikten Ali Ateş isminde oğlu bulunmaktadır. Şuanda gündemde eski sevgilisi Deniz Bulutsuz' u darp ettiği iddiası ile hakim karşısına çıkmaya hazırlanan Ozan Güven bu olay sonrasında neler yaşanacağı merakla beklenenler arasında yerini alıyor. Ozan Güven Deniz Bulutsuz davasında yargılanırken açıklamaları ile dikkat çekmişti.

Cem Yılmaz'ın birçok filminde oynayan Ozan Güven Deniz Bulutsuz'a şiddet iddiası haberlerinden önce de başrollerinde Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver gibi isimlerle Babil dizisinden yer alıyordu. Maaşını 5 bin tl olarak açıklaması olay oldu. Ozan Güven'in ne kadar kazandığı bilinmese de maaşını 5 Bin TL göstermesi dikkat çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER