Cem Yılmaz Kendine Lüks Araç Almıştı Lüks Aracının Fiyatı

Kamumanset.com - Cem Yılmaz Kendine Lüks Araç Almıştı Lüks Aracının Fiyatı. Cem Yılmaz'ın lüks aracının fiyatı dudak uçuklattı! Cem Yılmaz'ın lüks aracı...Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni lüks aracı ile yollardaydı. Mercedes AMG GT R ile önceki gün arabası ile görüntülendi. Levent'te evinden çıkıp Etileri'i dolaşarak aracını test eden ünlü komedyen 20 dakika gezdikten sonra Levent'teki pfisine giden ünlü komedyene  “Sevgiliniz Serenay Sarıkaya’yla tatiliniz nasıl geçti? Röportaj yapalım mı?” sorusunu yönelttiler.

Cem Yılmaz Kendine Lüks Araç Almıştı Lüks Aracının Fiyatı

Kamumanset.com - Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni lüks aracı ile yollardaydı. Mercedes AMG GT R ile önceki gün arabası ile görüntülendi. Levent'te evinden çıkıp Etileri'i dolaşarak aracını test eden ünlü komedyen 20 dakika gezdikten sonra Levent'teki pfisine giden ünlü komedyene  “Sevgiliniz Serenay Sarıkaya’yla tatiliniz nasıl geçti? Röportaj yapalım mı?” sorusunu yönelttiler.

Ünlü komedyen soruya "Neden yapalım?" şeklinde karşılık verdi. Cem Yılmaz magazin muhabirlerin "Özledik" cevabına gülmekle yetindi. Cem Yılmaz kendisine yöneltilen sorularını cevapsız bırakarak ofisine girdi. 

Bir süredir oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişki yaşayan komedyen Cem Yılmaz'ın lüks aracının fiyatının 5 milyon lira olduğu ortaya çıktı. Cem Yılmaz, Ahu Yağru ile beraberliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal Yılmaz'ın adının baş harflerinden oluşan bir plaka da taktırdı.

Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Cem Yılmaz sevgilisi ile tüm yaz boyunca tatil yapmıştı. Serenay Sarıkaya ile adı ayrılık haberlerine karışan Cem Yılmaz bu iddiaları yalan haber diye reddetmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 14:41

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER