Cem Yılmaz Hastalığı Sebebi İle Baston Kullandı

Cem Yılmaz Hastalığı Sebebi İle Baston Kullandı Cem Yılmaz'dan karlı zemine karşı bastonlu tedbir geldi

Cem Yılmaz Hastalığı Sebebi İle Baston Kullandı

Cem Yılmaz Hastalığı Sebebi İle Baston Kullandı Cem Yılmaz'dan karlı zemine karşı bastonlu tedbir geldi. Ünlü komedyen yıllardır bel fıtığı hastalığı sebebi ile tedavi görüyor. Cem Yılmaz karlı zeminde düzgün yürüyebilmek için baston kullandı. Levent'de objektiflere takılan ünlü komedyen elindeki bastonla şaşırttı. 

47 yaşındaki ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz karda baston yardımı ile yürüdüğü görüldü. Habere göre magazin muhabirlerinin sorularını "Sokakta röportaj vermiyorum arkadaşlar biliyorsunuz" şeklinde cevapsız bırakan ünlü oyuncu daha sonra ofisine doğru ilerledi. Önceki gün Etiler'de bir hastaneden çıkan Cem Yılmaz daha önce aynı hastanede bel fıtığı tedavisi gördüğünü belirtmişti.

Emel Sayın'ın Yalıköy'deki villasını satın aldığı iddia edilen ünlü komedyenin dekorasyon işlemi tamamlandıktan sonra yeni evin taşınacağı söylenmişti. Oyuncu Cem Yılmaz'ın Çatalca'da bulunan Emel Sayın'a ait evi aldığı söyleniyordu. Uzun süredir ev arayan komedyenin iki hafta kadar önce sanatçı ile anlaşma sağladığı iddiaları da magazin gündeminde yer aldı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER