Cedi Osman'dan Ayrılık İddiası Açıklaması Ebru Şahin ve Cedi Osman Ayrıldı Mı?

Cedi Osman'dan Ayrılık İddiası Açıklaması Ebru Şahin ve Cedi Osman Ayrıldı Mı? Cedi Osman'dan ayrılık iddiaları ardından ilk açıklama geldi

Cedi Osman'dan Ayrılık İddiası Açıklaması Ebru Şahin ve Cedi Osman Ayrıldı Mı?

Cedi Osman'dan Ayrılık İddiası Açıklaması Ebru Şahin ve Cedi Osman Ayrıldı Mı? Cedi Osman'dan ayrılık iddiaları ardından ilk açıklama geldi. Hercai'nin yıldız oyuncusu Ebru Şahin'den açıklama geldi. Oyuncu Ebru Şahin ile ayrıldığı iddia edilen basketbolcu Ebru Şahin'den açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın 14 Şubat Sevgililer Gününde paylaşım yapmaması olay olmuştu. Ebru Şahin'in menajeri ayrılık iddialarını yalanladı. Basketbolcu Cedi Osman'dan gecikmeli 14 Şubat paylaşımı geldi. Başarılı basketbolcu sevgilisi Ebru Şahin'e aşkını iddia etti. Ebru Şahin "Ruhumu bulduğum yer burası. Yani evde olduğumu biliyorum..." ifadelerine yer vererek sevgilisinin fotoğrafını paylaştı.

Ünlü basketbolcu Cedi Osman'ın sevgilisi Ebru Şahin başrol oynadığı Hercai dizisi ile tanınmıştı. Peki Cedi Osman'ın sevgilisi Ebru Şahin Kimdir, kaç yaşında?

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelen ünlü oyuncu birçok dizi ve filmde yer aldı. İstanbul Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan oyuncu İlk kez Savaşçı isimli dizide de Didem karakteri ile yer aldı. Daha sonra başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz'in yer aldığı İstanbullu Gelin isimli dizide Burcu Selimer karakterini canlandırdı.

Yasak Elma dizisinde Hira olarak yer alan Ebru Şahin Babamı Kan Parası, Şuursuz Aşk filmlerinde yer aldı. Son olarak Akın Akınözü ile beraber başrol oynadığı Hercai dizisiyle büyük üne kavuştu. 46. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ve Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülünü kazanan başarılı oyuncu Ebru Şahin ünlü basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşamaktadır. Hercai dizisi ile geniş kitlelerce tanınan başarılı oyuncu Ebru Şahin Hercai dizisi sayesinde birçok ödülü kazandı. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER