Cara Delevingne'dan İtiraf: Cinsel Yönelimim Yüzünden İntiharın Eşiğinden Döndüm

Cara Delevingne'dan İtiraf: İntiharın Eşiğinden Döndüm Ünlü manken ve oyuncu Cara Delevingne yaptığı açıklama ile olay oldu

Cara Delevingne'dan İtiraf: Cinsel Yönelimim Yüzünden İntiharın Eşiğinden Döndüm

Cara Delevingne'dan İtiraf: İntiharın Eşiğinden Döndüm Ünlü manken ve oyuncu Cara Delevingne yaptığı açıklama ile olay oldu. Ünlü manken Cara Delevingne yaptığı itirafla herkesi şaşırttı. Kendisinin panseksüel olduğunu söyleyen ünlü manken Cara Delevingne özel hayatı hakkında yaptığı açıklama ile şaşırttı.

Ünlü manken cinselliğiyle yüzleşmesinin intihara meyilli hissetmesine yol açtığını belirtti. Fakat şimdi bunun sevdiği bir parçası olduğunu da belirtti. Gwyneth Paltrow'un Goop isimli podcast'ine katılan Cara Delevingne, panseksüelliği sebebiyle yaşadığı depresyondan bahsetti.

Birçok filmde yer alan ünlü model Cara, kendisinin bu parçasını sevmeyi nasıl başardığını anlattı. Kendisini örnek vererek başkalarına ilham verdi. Manken Cara Delevingne, cinselliğini kabullenmekle yüzleştiğinde büyük bir depresyon yaşadığını ve halen ara sıra sadece heteroseksüel olmayı dilediğini belirtti. Bir zamanlar utanç duyduğu cinsel yönelimleri anlatan 28 yaşındaki ünlü oyuncu "İçimde hala 'Ah, keşke heteroseksüel olabilseydim' diyen bir kısım var. O yanım hâlâ duruyor. Gerçekten karmaşık. Ama şimdi çok sevdiğim ve kabul ettiğim parçam da bu" ifadelerine yer verdi.

Manken Cara Delevingne modellik kariyeri hakkında da konuştu. "Çok mutsuzdum ve özellikle de bir model olarak kendi gerçeğimi takip etmiyordum. Tüm o kalıplara sığma meselesi, ben androjen bir insanım. Kadın olmayı, giyinmeyi ve tüm bunları seviyorum ama aynı zamanda kaba ve itiş-kakış bir "erkek" olmayı da seviyorum. Sadece bir insan olmanın ve neredeyse bir hayvan olmanın akışkanlığı içinde çok daha fazla rahat hissediyorum çünkü olduğumuz şey bu. Kendi iç güdülerimize güvenmek." açıklamasında bulundu. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER