Cansu Dere Sokak Hayvanlarının Veteriner Masrafını Üstlendi Cansu Dere'den Takdir Edilen Davranış

Cansu Dere Sokak Hayvanlarının Veteriner Masrafını Üstlendi Cansu Dere'den Takdir Edilen Davranış Cansu Dere'den Sokak Hayvanlarına Yardım

Cansu Dere Sokak Hayvanlarının Veteriner Masrafını Üstlendi Cansu Dere'den Takdir Edilen Davranış

Cansu Dere Sokak Hayvanlarının Veteriner Masrafını Üstlendi Cansu Dere'den Takdir Edilen Davranış Cansu Dere'den Sokak Hayvanlarına Yardım geldi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz dizisi başrol Asya karakterine hayat veren Cansu Dere'den takdir edilir bir hareket geldi. Cansu Dere sokak hayvanlarının veteriner masraflarını üstlenirken gönüllülerin oluşturduğu iki kliniğin borcunu kapattığı öğrenildi.

Başarılı oyuncu Cansu Dere Kurtaranev ve Osman Beslemesi isimli iki Instagram hesabı, Cansu Dere'ye bu bağışından dolayı teşekkürlerin ilettiler. Başarılı oyuncu yaptığı hareketle takipçilerinden de takdir kazandı. Kurtaranev adlı Instagram Hesabı "Kurtaran Ev çocukları için yaptığınız destek için çook teşekkür ederiz. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

Osman Beslenmesi adlı Instagram hesabı da "Onlar bize patilerini uzatırken dokunan herkese teşekkürler. Kliniğe olan borcumuzun tamamı, Cansu Dere tarafından kapatıldı İyilik Bulaşıcıdır." ifadelerine yer verdi. Oyuncu Cansu Dere'nin yaptığı bu hareket takipçileri tarafından takdir edildi. Sadakasiz dizisinde Caner Cindoruk ve Melis Sezen ile başrol oynayan oyuncu performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER