Can Yaman İtalyan Sevgilisinin Annesi İle Tanıştı

Can Yaman İtalyan Sevgilisinin Annesi İle Tanıştı Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta'nın ailesine girdi. Ünlü oyuncu İtalyan sevgilisi Diletto Leotta 'nın annesi ile tanıştı.

Can Yaman İtalyan Sevgilisinin Annesi İle Tanıştı

Can Yaman İtalyan Sevgilisinin Annesi İle Tanıştı Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta'nın ailesine girdi. Ünlü oyuncu İtalyan sevgilisi Diletto Leotta 'nın annesi ile tanıştı. Uzun süredir aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile ilişkisine yeni bir adım atan Can Yaman hayranlarını heyecanlandırdı. Ünlü oyuncu Can Yaman sadece Türkiye'de değil İtalya'da da popüler olmaya başladı.

Sor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman özel hayatı hakkında yeni bir gelişme yaşandı. En son Bay Yanlış dizisinde yer alan Can Yaman İtalya'ya bir reklam projesi için gitmişti. Ünlü oyuncu kalbini İtalyan spikeri Diletta Leotta'ya geçen aylarda ettiği evlenme teklifi ile olay olmuştu. Ünlü oyuncu şimdide sevgilisinin annesi ile tanışıp aileye girdi. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Can Yaman güzel spierkin annesi Ofelia Castorina ile tanıştı. Diletta Leotta'nın memleketi Katanya'ya giden ünlü oyuncu evliliğe güçlü bir adım atmış oldu.

Ünlü oyuncu daha önce Erkenci Kuş, İnadına Aşk, Dolunay, Bay Yanlış gibi romantik komedi dizilerinde yer almıştı. Türkiye'de popülerlik kazanan Can Yaman İtalya'da da dikkatleri üzerine çekti.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER