Can Yaman Baba Mı Oluyor Sevgilisine Evlenme Teklifi Eden Can Yaman Hakkında Flaş İddia

Can Yaman Baba Mı Oluyor Sevgilisine Evlenme Teklifi Eden Can Yaman Hakkında Flaş İddia Ünlü oyuncu Can Yaman Baba Mı Oluyor?

Can Yaman Baba Mı Oluyor Sevgilisine Evlenme Teklifi Eden Can Yaman Hakkında Flaş İddia

Can Yaman Baba Mı Oluyor Sevgilisine Evlenme Teklifi Eden Can Yaman Hakkında Flaş İddia Ünlü oyuncu Can Yaman Baba Mı Oluyor? Sevgilisi spor spikeri olan Diletta Leotta'ya uçakla evlenme teklifi eden ünlü oyuncu Can Yaman'a ait iddia kafa karıştırdı. Can Yaman baba mı oluyor? Sevgilisine hamile olduğu için mi evlenme teklifi etti? Ünlü oyuncu Can Yaman uçağın arkasına "Diletta Benimle Evlenir misin, seni seviyorum Can" yazılı İtalyanca sözleri İtalya Roma'nın üzerinde uçurtmuştu. Peki Diletta hamile olduğu için mi evleniyorlar? Bu iddia ortalık karıştırdı.

Başarılı oyuncu Can Yaman reklam filmi için gittiği İtalya'da Roma'da ünlü spor spikeri Diletta Leoota ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü oyuncu Can Yaman'ın sevgilisine evlenme teklifi ettiği anlar ise sosyal medya hesaplarında paylaşılmıştı. Ortaya atılan iddia da şok etkisi yarattı. Henüz net bir bilgi olmasa da bu iddia ortalığı karıştırdı

Habere göre Can Yaman ile Diletta Leotta'nın kısa süre içinde Sicilya'da nikah masasına oturacağı söyleniyor. 27 yaşındaki Diletta Leotta'nın hamilelik iddiası İtalyan basınında da yer aldı. 

DİLETTA LEOTTA KİMDİR?

27 yaşındaki spor spikeri aynı zamanda sunucudur. 2018-2019 sezonunda DAZN kanalı için Serie A yayınlarına giren ünlü televizyoncu Diletta Leotta, Serie B maçlarında Sky Sport kanalında Gianluca Di Marzio ve Luca Marchegiani ile birlikte programlar yaptmıştır. Ayrıca birçok spor haberinin spikerliğini de yaptı. Diletta Leotta  bir ropörtajında "Gazetecilik çocukluğumdan beri hayalini kurduğum bir işti. Arkadaşlarımla maçların ardından kendi aramızda röportaj yapardık. Çok iyi oyuncuların dışında Jose Mourinho ve Carlo Ancelotti gibi teknik direktörler ile tanışma imkanım oldu. Günün birinde Messi, Sergio Ramos, Salah, Kane, Neymar, David Beckham, Alan Shearer ve Sir Alex Ferguson ile röportaj yapmak istiyorum." ifadelerine yer vermişti.

175 santimetre boyu olan güzel sunucunun Instagram kullanıcı adı da @dilettaleotta olan sunucu Can Yaman'la evlilik kararı aldı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER