Can Yaman'a İtalya'da Koronavirüs Cezası Can Yaman İtalya'da 400 Euro Cezayı Neden Yedi?

Oyuncu Can Yaman'a İtalya'da Koronavirüs Cezası Can Yaman İtalya'da 400 Euro Cezayı Neden Yedi? Can Yaman'a Ceza

Can Yaman'a İtalya'da Koronavirüs Cezası Can Yaman İtalya'da 400 Euro Cezayı Neden Yedi?

Oyuncu Can Yaman'a İtalya'da Koronavirüs Cezası Can Yaman İtalya'da 400 Euro Cezayı Neden Yedi? Can Yaman'a Ceza.. İtalya'da bir dizi işine giren Can Yaman, Roma'da bir çekim sonrası otelden çıkarken hayranlarının akınına uğramıştı. Sosyal mesafe kuralına uymadığı gerekçesi ile 400 Euro yani Türk Lirası ile 3 bin 600 TL cezaya çarptırıldı.

Başarılı oyuncu Can Yaman, makarna reklamı için gittiği İtalya'da ilgiyle karşılandı. Hayranlarının fotoğraf çektirmek için yarışa girdiği Can Yaman ise sosyal mesafe kuralına uymadı. Ünlü oyuncu Can Yaman hayranları, oyuncuyla fotoğraf çektirmek için yarış içine girdiler. İtalyan medyasında yer alan habere göre, Türk yönetmen Ferzan Özpetek'in çektiği bir reklam filminde oynayan Can Yaman, cuma günü çekimlerin ardından otel önünde  kendisini bekleyen hayranlarının arasına karışıp fotoğraf çektirdi. İmza da dağıtan oyuncuya ceza kestiler. 31 yaşındaki oyuncu Can Yaman'a Kovid-19 kısıtlamaları uyarınca sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği gerekçesi ile 400 Euro ceza kesti.

İtalyan basınında yer alan bilgilere göre güvenlik kaynakları oyuncu Can Yaman'ın otele mutabık kalındığı gibi arka kapıdan girdiğini ancak beklendiği gibi aynı kapıdan çıkmayarak hayranlarının beklediği ön kapıyı tercih ettiğini açıkladılar. Can Yaman, İtalyan güvenlik güçlerinin yazdığı cezadan kaçamadı.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER