Can Bonomo, eşi Öykü Karayel'in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ile tatil yapması hakkına konuştu!

Kamumanset.com - Can Bonomo, eşi Öykü Karayel'in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ile tatil yapması hakkına konuştu! Can Bonomo'dan Bartu Küçükçağlayan açıklaması geldi

Can Bonomo, eşi Öykü Karayel'in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ile tatil yapması hakkına konuştu!

Kamumanset.com - Başarılı oyuncu Öykü Karayel ve şarkıcı Can Bonomo'nun mutlu evlilikleri devam ediyor. Ülkemizi 2012 yılında Eurovision'da temsil eden başarılı şarkıcı Can Bonomo'nun açıklaması çok konuşuldu. Eşi ile beraber masal gibi bir düğünde dünya evine giren Can Bonomo'nun açıklamaları magazin gündemine oturdu.

2018 yılında evlenen çift evliliklerşne mutlu bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde çiftin Bartu Küçükçağlayan ve eşi Merve Özgüle ile tatil yapması magazin gündeminde oldukça fazla konuşulmuştu. Öykü Karayel ve Bartu Küçükçağlayan'ın 7 yıl önce aşk yaşadıkları biliniyordu.

Can Bonomo ise tatille ilgili soruları cevapladı. Can Bonomo olay olacak bir açıklamaya imza attı. Bartu benim çok yakın bir arkadaşım. Çok samimiyiz. Öykü ise canım, eşim benim. Bu hayattaki en sevdiğim insan.” ifadelerini kullandı. Ssosyal medyadaki tepkileri önemsemeyen Can Bonomo'nun "2020 yılındayız" sözleri ise çok konuşuldu.

Kuzey Güney dizisi ile ünlenen Öykü Karayel, Kara Para Aşk, Bulatı, Toz, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kalp Atışı, şe Yarar Bir Şey, Muhteşem İkili gibi projelerde yer aldı. Ca Bonomo ise  Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de gerçekleştirilen 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edeceği 9 Ocak 2012 tarihinde ortaya çıkmıştı.  22 Şubat 2012 tarihinde, Türkiye'nin Şarkısı adlı programda söz ve müziğini kendi yazdığı "Love Me Back" adlı şarkı ile temsil etmişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 01:06

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER