Çağla Şikel Koronavirüs Aşısı Oldu: Aşıdan Korkmayın

Çağla Şikel Koronavirüs Aşısı Oldu: Aşıdan Korkmayın Ünlü sunucu kovid-19 aşısı oldu Çağla Şikel'den aşı açıklaması

Çağla Şikel Koronavirüs Aşısı Oldu: Aşıdan Korkmayın

Çağla Şikel Koronavirüs Aşısı Oldu: Aşıdan Korkmayın Ünlü sunucu kovid-19 aşısı oldu Çağla Şikel'den aşı açıklaması geldi. Son dakika haberine göre Çağla Şikel koronavirüs aşısı oldu. Çağla Şikel koronavirüs aşısı olduktan sonra açıklamada bulundu. Sunucu Çağla Şikel "Türkiye'de Faz-3 çalışmalarına başlanan Çin menşeli CoronaVac aşısını oldum. Aşıdan değil Covid-19'dan korkun" ifadelerine yer verdi. 

Manken ve sunucu Çağla Şikel koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Daha önce gönüllü olduğunu duyuran Çağla Şikel aşıyı ilk olanlardan oldu. Çağla Şikel açıklamasında  "Türkiye'de Faz-3 çalışmalarına başlanan Çin menşeli CoronaVac aşısını oldum. Aşıdan değil Covid-19'dan korkun" açıklamalarına yer verdi.

İlk kez Çin'ün Wuhan kentinde görülen ve kısa sürede tüm dünyaya yayılıp pandemi ilan edilen koronavirüsün aşı haberleri sıklıkla konuşulmaya devam ediliyor. Çin'den gelen aşılar bugün ilk gönüllülere yapıldı. Gönüllülerden biri de başarılı sunucu Çağla Şikel'di. Çağla Şikel Türkiye'de üçüncü faz çalışmalarına başlanan Çin menşeli koronavirüs aşısını yaptırdı. Aşı  haberini sosyal medya hesabından "Şehrimi, insanları, özgürlüğümü özledim. Aşı olmaya gidiyorum" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER