Çağatay Ulusoy'dan Yeni Yatırım Çağatay Ulusoy'dan Servet Değerinde Yatırım

Çağatay Ulusoy'dan Yeni Yatırım Çağatay Ulusoy'dan Servet Değerinde Yatırım Oyuncu Çağatay Ulusoy'un 6 milyon tl değerindeki yeni villası

Çağatay Ulusoy'dan Yeni Yatırım Çağatay Ulusoy'dan Servet Değerinde Yatırım

Çağatay Ulusoy'dan Yeni Yatırım Çağatay Ulusoy'dan Servet Değerinde Yatırım Oyuncu Çağatay Ulusoy'un 6 milyon tl değerindeki yeni villası çok konuşuldu. Oyuncu Çağatay Ulusoy en son Netflix ekranlarında yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde başrol oynamıştı. Ekranların sevilen oyuncusu Çağatay Ulusoy dizi ve reklam filmlerinden elde ettiği kazancı gayrimenkula yatırdı.

Ünlü oyuncu Çeşme'de tek kat üzerine inşa edilmiş müstakil villa satın aldığı söylenmeye başladı. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni evi için 6 milyon tl ödediğini iddia edildi. Ünlü oyuncu 4+1 havuzlu villasını baştan aşağı yenileyip çıkaracağı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun daha önce Zekeriyaköy’de kirada oturduğu ve orman içindeki Kemerburgaz’da oturan arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile komşu olmak için o bölgeden ev aradığı söylenmişti.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisine konuk olan Çağatay Ulusoy değiştirdiği imajı ile çok konuşulmuştu. Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy yeni projesi için bölüm başı 250 bin tl alacağı iddia edildi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER