Buse Varol'dan Dikkat Çeken Açıklama: İstediğim Her Şeye Sahip Oldum

Buse Varol'dan Dikkat Çeken Açıklama: İstediğim Her Şeye Sahip Oldum Alişan'ın eşi Buse Varol'dan samimi açıklamalar geldi

Buse Varol'dan Dikkat Çeken Açıklama: İstediğim Her Şeye Sahip Oldum

Buse Varol'dan Dikkat Çeken Açıklama: İstediğim Her Şeye Sahip Oldum Alişan'ın eşi Buse Varol'dan samimi açıklamalar geldi. Ünlü türkücünün eşi Buse Varol Eliz adını verdiği kızını kısa süre önce kucağına aldı. Buse Varol bir takipçisinin sorusuna verdiği yanıtla olay oldu. 2018'de evlenen Alişan ve Buse Varol çifti ikinci kez anne baba olmanın heyecanını yaşıyorlar. 2019 yılında Burak'ı kucağına alan Buse Varol 2021'in ilk aylarında da kızı Eliz'i kucağına aldı.

Mutluluğunu takipçileri ile paylaşan Buse Varol inceki gün Instagram'da soru cevap etkinliği yaptı. Takipçileri tarafından merak edilenleri cevapladı. Ünlü oyuncu Buse Varol bir takipçisinin  sorduğu "Evlenmeden önce de bu imkanlara sahip miydin?" sorusuna verdiği cevapla çok konuşuldu. 

Alişan'ın eşi Buse Varol " 'İmkan' derken neyi kastettiniz bilmiyorum ama hayatımın her döneminde istediğim her şeye sahip oldum. (Maddi ve manevi...) O yüzden sanırım cevabım; evet ama tabii ki evlendikten sonraki sahip olduğum en iyi şey; aşk... Umarım merakınızı giderebilmişimdir, sevgiler..." ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER