Burcu Biricik'ten Şaşırtan Şiddet İtirafı

Burcu Biricik'ten Şaşırtan Şiddet İtirafı Burcu Biricik'ten dikkat çekici itiraf geldi. Burcu Biricik hayatı hakkındaki yaptığı açıklamalarla şaşırttı

Burcu Biricik'ten Şaşırtan Şiddet İtirafı

Burcu Biricik'ten Şaşırtan Şiddet İtirafı Burcu Biricik'ten dikkat çekici itiraf geldi. Burcu Biricik hayatı hakkındaki yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Ünlü oyuncu Burcu Biricik şiddet itirafında da bulundu. Camdaki Kız dizisi ile ekranlara dönen ünlü oyuncudan dikkat çekici açıklamalar geldi. 

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik röportaj verdi. Hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Burcu Biricik açıklamaları ile şaşırttı. Sevgilisinin kendisine psikolojik şiddet uyguladığını söyledi. "Üniversitenin ilk döneminde bir erkek arkadaşımla buraya giden bir yol olmuştu. Giyinmeme karışmalar, güvensizlikten gelen baskılar, yalancı muameleleri gibi durumlara da maruz kalınca uzamasına izin vermeden bitirmiştim hemen" ifadelerine yer verdi.

Psikoloğa gidip gitmediği sorusuna ise "Evet, gittim. Önceden bir derdim varsa gitmeye özen gösteriyordum. Ama şu an özellikle oyuncu olmamla alakalı, daha düzenli gitmeye çalışıyorum." açıklamalarına yer verdi. Çocukluk travması yaşadığını da açıklayan güzel oyuncu "Mutlaka benim de perde arkasında ve çocuklukta travmalarım var. Ama bir şekilde hikâyenin doğru tarafında bulundum. Anneannem, dedem, abim, dayım, annem... Çok güzel bir ailenin içinde büyüdüğüm için oradan çok güzel sıyrıldım" ifadelerine yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER