Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya Hakkında: Hiç Sempatik Değilsin

Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya Hakkında: Hiç Sempatik Değilsin Bülent Şakrak'ın Hazal Kaya Paylaşımı Çok Konuşuldu Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya Paylaşımı geldi

Bülent Şakrak'tan Hazal Kaya Hakkında: Hiç Sempatik Değilsin

Geçtiğimiz günlerde Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti yakın arkadaşları olan Hazal Kaya' yı evlerinde ağırlamışlardı. Sosyal medya üzerinde birbirlerine esprili paylaşımlarda bulunmaya devam eden Bülent Şakrak ve Hazal Kaya, son olarak Hazal Kaya' nın paylaşımına Bülent Şakrak "Hiç sempatik değilsin diyet yapıyor diye kafama çekirdek paketi attı, saldırgan" sözleri ile yorumda bulundu.

Bülent Şakrak, oyuncu Hazal Kaya' nın fotoğrafını paylaşarak "Hiç sempatik değilsin gundi şirin. Diyet yapıyor diye kafama çekirdek pakedi attı, saldırgan" sözlerini dile getirdi. Sonrasında Hazal Kaya bu paylaşımın üzerine "Açım" yazarak yeni bir paylaşımda bulunması dikkat çekti. Ardından Hazal Kaya, Bülent Şakrak'ın fotoğrafını paylaşarak üzerine bağlama yapılmış kendi ses tonuna özel... İnanılmaz keyfi yerinde, kulaklarımız kanadığı için biz değiliz." Sözleri ile paylaşımda bulundu. İkilinin bu kareleri sevenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Eşleri ile beraber çift olarak görüntülenen ikilinin bu paylaşımları sevenleri tarafından çok kısa sürede büyük beğeni topladı ve yoğun ilgi gördü. Sevilen başarılı oyuncular, ilerleyen günlerde nasıl paylaşımlarda bulunacak merakla bekliyor olacağız.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER