Bülent Ersoy'dan ÇYDD'e Sert Yanıt: "İyi Niyetimi Reklam Aracı Olarak Kullandılar

Bülent Ersoy'dan ÇYDD'e Sert Yanıt: "İyi Niyetimi Reklam Aracı Olarak Kullandılar Bülent Ersoy'dan ÇYDD'ye sert eleştri geldi.

Bülent Ersoy'dan ÇYDD'e Sert Yanıt: "İyi Niyetimi Reklam Aracı Olarak Kullandılar

Bülent Ersoy'dan ÇYDD'e Sert Yanıt: "İyi Niyetimi Reklam Aracı Olarak Kullandılar Bülent Ersoy'dan ÇYDD'ye sert eleştri geldi. Şarkıcı Nişantaşı'da bir kürkçüde görüntülenen Bülent Ersoy Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği'ni eleştirdi. Şarkıcı Diva bağışlayacağı kürkleri istemeyen kurum hakkında  "Artık kimseye bir şey vermeyeceğim. Benim iyi niyetimi böyle reklam aracı olarak kullandıklarını hissettim." açıklamalarını kullandı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği kurucularından rahmetli Türkan Saylan'a saygı duyduğunu dile getiren Bülent Ersoy "Bu, onun emanetini devralanların bağnazlığı. İyi niyetim yanlış yorumlandı. Kırılmadım, şimdi hiçbir şey vermeyeceğim, kendileri düşünsünler. Bu bir sektör, ben ciğerlerimden rahatsızım ve kimse benim hayvan sevmediğimi söyleyemez" açıklamalarına yer verdi. Giymediği kürkleri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlayacığını ifade etmişti. Diva 'nin bu açıklamasından sonra ÇYDD bu bağışı kabul edemeyeceklerini ifade etti.

Bülent Ersoy "İmza atmadım, diretiyorum. Yaşadıklarımı ben biliyorum ve kendimi oynamak istemiyorum. Oynarsam, daha büyük para almam lazım" şeklinde gülerek cevap verdi. 

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER