Buket Aydın ve Emir Sarıgül Neden Ayrıldı?

Buket Aydın ve Emir Sarıgül Neden Ayrıldı? Buket Aydın'dan şok ayrılık.. Buket Aydın ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Emir Sarıgül yollarını ayırdı

Buket Aydın ve Emir Sarıgül Neden Ayrıldı?

Buket Aydın ve Emir Sarıgül Neden Ayrıldı? Buket Aydın'dan şok ayrılık.. Buket Aydın ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Emir Sarıgül yollarını ayırdı. Kanal D'nin eski Ana Haber Spikeri sunucusu Buket Aydın, işinden ayrıldıktan sonra sürekli olarak özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyordu. Ünlü spiker boşanmasının ardından Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Özel hayatı ile gündemden düşmeyen Buket Aydın'dan ayrılık haberi geldi.

Eski sunucu Buket Aydın Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini bitirdi. Emir Sarıgül'ün Çalışma, gel hemen evlenelim" baskılarına dayanamayan Aydın, ilişkiye son noktayı koyduğu açığa çıktı. Buket Aydın'ın yakın çevresine ayrılık açıklaması olarak "Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" yaptığı öğrenildi.

Eski spikerin ayrılığı magazin gündeminde yer kapladı. Emir Sarıgül ile gözlerden uzak yaşadığı ilişkiyi bitiren ünlü spikerin ayrılığı çok konuşuldu.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER