Brad Pitt ile 29 yaş küçük sevgilisi Nicole Paturalski ayrıldı mı

Kamumanset.com - Brad Pitt 29 yaş küçük sevgilisi ile ayrıldı Brad Pitt yeni sevgilisi kim? Brad Pitt ile Nicole Poturalski ayrıldı mı?

MAGAZİN 31.10.2020, 09:48 31.10.2020, 09:49 athena
Brad Pitt ile 29 yaş küçük sevgilisi Nicole Paturalski ayrıldı mı

Kamumanset.com - ABD'li yıldız oyuncu Brad Pitt kendisinden 29 yaş küçük evli sevgilisi Nicole Poturalski ile ayrıldı. Nicole Poturalski yaşadığı açık ilişki ile dikkat çekmişti. Hollywood'un en ünlü isimlerinden biri olan Brad Pitt uzun süredir evli olduğu ve 6 çocuğu olan Angelina Jolie'den ayrıldıktan sonra Nicole Poturalski ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Kendisinden 29 yaş küçük olan Nicole Poturalski ile olan ilişkisini noktaladığı söylendi. 27 yaşıdaki Nicole Paturalski ile beraber görüntülenen Brad Pitt hiçbir zaman ilişkiyi onaylamamıştı.

Sürekli Brad Pitt'in Fransız şatosuna giden çiftten Nicole Poturalski'nin kocasının Almanya'daki restoranını Borchard'a taşıdğı belirlendi. Aynı zamanda 27 yaşındaki Paturalsi'nin açık evlilik yaşadığı Roland Mary'den 7 yaşında oğlu bulunmaktadır. Angelina Jolie ile velayet savaşı devam eden 56 yaşındaki Brad Pitt'in 19 yaşındaki Maddox, 16 yaşında Pax, 15 yaşında Zahara, 14 yaşında Shiloh, 12 yaşında Knox ve Vivienne olmak üzere altı tane çocuğu bulunmaktadır.

ABD'li Hollywood yıldızı Brad Pitt 2014 yılında evlendiği Angelina Jolie'den 2016 yılında boşanmıştı. Dha önce de Friends yıldızı Jennifer Aniston ile evli olan çift Angelina Jolie ile uzun yıllar boyunca ilişki yaşadıktan sonra evlenmişti.

Yorumlar (0)