Birkaç Ay Önce Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den: Sevgilim Var

Birkaç Ay Önce Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den: Sevgilim Var Yaşar Alptekin'den sevgili açıklaması şaşkınlık yarattı

Birkaç Ay Önce Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den: Sevgilim Var

Birkaç Ay Önce Eşini Kaybeden Yaşar Alptekin'den: Sevgilim Var Yaşar Alptekin'den sevgili açıklaması şaşkınlık yarattı. 21 sene sonra ikinci kez evlendiği ve kızı Ayris'in annesi olan Nilgün Altınyay'ı geçtiğimiz aralık ayında kaybeden ünlü şarkıcı Yaşar Alptekin canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu. Yaşar Alptekin eşinin ölümü ile neler yaşadığını katıldığı sabah programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında anlattı.

 Yaşar Alptekin'in katıldığı bir programda kaybettiği eşi Nilgün Altınyay'dan boşanmak için onu planlatarak aldattığını söylemesi olay olmuştu. Bu kez Yaşar Alptekin şaşırtıcı bir açıklama daha geldi. Yaşar Alptekin "Sevgilim var" sözleri ile şaşkınlık yarattı. Alişan'ı şaşırtan çıkış karşısında meydana gelenler sosyal medyada çok konuşuldu.

21 sene önce ikinci kez evlenmiş olduğu eşi Nilgün Altınyay'ı geçtiğimiz aralık ayında kaybeden Yaşar Alptekin canlı yayında yaptığı açıklamalar ile şaşkınlık yarattı. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Yaşar Alptekin ile yeniden gündeme geldi. Kanser hastası eşini birkaç ay önce kaybeden Yaşar Alptekin "Gönlümün sultanı, çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık. Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin, Peygamber efendimize komşu eylesin" açıklamalarına yer vermişti.

Yaşar Alptekin katıldığı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında şok edici açıklamalarda bulundu. "Sevgilim var" diyen Yaşar Alptekin'e en çok sunucu Alişan şaşırdı. "Nasıl yani" diye tepki veren Yaşar Alptekin açıklamasına şu şekilde devam etti. "Günde 5 vakit sporun namaz, 12 ayda 1 ay diyetin oruç ve gece hayatının da teheccüd namazı" olduğunu belirtti ve sevgilisi olarak ise Allah'tan başka sevgilisinin olmadığını ifade etti. Eşinin kaybı ile acı çeken Yaşar Alptekin "Onun üstüne başka bir gül koklayamam diye düşünüyorum" ifadelerine yer verdi. Ayrıca "Sevdiğimizi en sevdiğimize yolladık" diyerek duygularını ifade eden Yaşar Alptekin, "Emaneti gerçek sahibine yolladık" açıklamalarına yer verdi.

athena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER